Šílené bolesti po tělísku

14.8.15 14:40

Šílené bolesti po tělísku

Ahoj,
V pondělí jsem si nechala zavést nehormonální tělísko. Doktorem mi bylo řečeno, že po 3 dnech, by mělo být vše ok, jenomže trpím strašnými bolestmi v oblasti podbřišku a bolest je zatím stále stejná. Navíc mluvil o případném špinění po zavedení, což v mém případě je spíš opravdu silná ms.
Má některá( měla) takové bolesti? Odešly s postupem času nebo jste byly nuceny tělísko vyjmout? Zajímalo by mě, jestli je takový stav přirozený, nebo zda mám tento problém jen já :think: :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32126
14.8.15 14:59

Udělal ti po zavedení kontrolní utz? zda je na svém místě? podle mě takové bolesti mužou být jen od toho že je špatně zavedené - nebo se případně pohlo a je jinde než má být..
já necítila bolest ani při zavedení a už vůbec ne ani dny po tom.. ( ale mám hormonální )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 15:05

@smurfka dělal utz hned po zavedení a vše prý krásně sedí. :( :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
14.8.15 15:08

@anitkamu ja bych na nic necekala a zavolala mu minimalne nebo si sjela na pohotovost aby z toho nebyl pak ještě nejakej pripadnej zanet :nevim:

• Citovat
  • Upravit
14.8.15 15:19

Ahoj, mne taky udelala i UTZ, vse ok. Ale rozhodilo to hormony a mela jsme nesnesitelné bolesti (tedy v celem brise), telisko muselo pryc. Nakonec jsem dostala i penize zpet (o tisícovku méně teda). Ja ty bolesti vydrzela pres tyden a nepreslo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 15:33

@JayLee tak jsem volala znovu, řekl že si mám dát 3× denně ibuprofen a tam to haslo, pokud to prý nebude ok do pondělí tak se mám stavit. To je přístup :-( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
14.8.15 15:35
@anitkamu píše:
@JayLee tak jsem volala znovu, řekl že si mám dát 3× denně ibuprofen a tam to haslo, pokud to prý nebude ok do pondělí tak se mám stavit. To je přístup :-( :,(

nenechala bych se odbýt a jela na pohotovost hele zdavi mas jeno jedno a ladovanim do sebe ibuprofenu není reseni evdientne je něco spatne u tebe :roll:

• Citovat
  • Upravit
11366
14.8.15 16:06

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 22:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 16:22

@Taciras volala jsem, prý mám počkat do zítra a když se to nezlepší, tak pohotovost :-( Už jen po aplikaci jsem v obchodě omdlela, díky bohu že aspoň tam kde jsou lidé, takže jsem tam nezůstala jen tak :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32126
17.8.15 12:12

@anitkamu
tak co jak to vypadá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
17.8.15 12:40

To by mě taky zajímalo jak to vypadá. Kurnik já si nechala dát snad už 6 té tělísko v pátek, v sobotu jsme už sexovali a dnes nevím, že v sobě něco mám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.15 13:15

@smurfka @berry4 tak holky, dneska mi volal, že mě vzít nemůže, protože má těhotné, tak jdu zítra. Podbřišek už mě ani tak nebolí, vždy jen odpoledne, ráno nic :think:. Menstruaci už nemám, no místo toho ze mě teče taková vodička, ale úplně průhledná, žádný výtok :-(. Navíc mám při tom pocit jak kdybych se počůrala, tak nevím :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32126
17.8.15 13:40

@anitkamu jsem myslela že si šla na tu pohotovost..raději bych právě znala názor jiného dr než vlastního..při takových problémech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.8.15 13:45

@smurfka Dneska tam asi zajedu, protože mě to zase začalo šíleně bolet :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.8.15 11:54

@smurfka @berry4 tak nakonec no nebylo tělískem, ale udělal se tam zánět :-( no vyfasovala jsem prášky a snad to bude už Ok! ;) :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama