Šílené bolesti třísel a podbříšku 37tt, co to znamená?

Anonymní
30.11.20 19:34

Šílené bolesti třísel a podbříšku 37tt co to znamená??

Dobrý den, prosím vás… Vím že to porod není ale zajímá mě jestli je to tak v pořádku… Nejsem schopná ani vylézt z postele nebo kamkoliv dojít třeba jen do kuchyně, mám šílené bolesti podbříšku a třísel, je to opravdu šílený nemůžu vůbec chodit a i když se v posteli chci otočit doprava nebo do leva tak to prostě bolí… Má to tak být?? Přítel mě už chtěl odvézt do nemocnice ale já nechci plašit… Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6837
30.11.20 19:42

Nechci nijak plašit ale takové to silné bolesti by určitě být neměly, může že se stát že ti občas takto zabolí při určité poloze ale toto určitě ne. Raději bych zajela na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5590
30.11.20 19:47

Trisla mě taky bolí jak blázen, ale jsem 40tt, a je to jako na houpačce. Každopádně šíleně že nemůžeš chodit by tě teda podbrisek bolet neměl. Bolí to narazove - jako kontrakce, nebo v kuse? Já bych rozhodně k lékaři jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 19:50

Bolí to pořád, nejsem schopna chodit a když do toho přijde nějaká kontrakce tak to je teprve něco… Nemůže se něco stát miminku ne?? Mám čekat do zítra jak bude nebo já vůbec nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
3356
30.11.20 19:57

Jeď na pohotovost!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5590
30.11.20 19:57
@Anonymní píše:
Bolí to pořád, nejsem schopna chodit a když do toho přijde nějaká kontrakce tak to je teprve něco… Nemůže se něco stát miminku ne?? Mám čekat do zítra jak bude nebo já vůbec nevím…

Samozřejmě že se může něco stát. Okamžitě do porodnice! Taky už můžeš rodit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
30.11.20 20:02

Jed do porodnice, vždyť píšeš, že mas do toho kontrakce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
30.11.20 20:10

Vůbec na nic nečekejte a hned jeďte!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
30.11.20 21:56

Doufám, žes tam jela! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 21:27

Tak jsem šla císařem.
Malá má 2990g a 48cm prý po porodu problém s adaptací a špatně rozdýchávala nebo co tak hrozil převoz do ČB ale už je to lepší jen prý musí být ještě v inkubátoru jelikož měla zůstat v bříšku prý ještě tak 14 dní aby byla v pohodě… Co to znamená ten problém s adaptací?? Nebude mít nějaké vady kvůli tomu?? Moc děkuji za včerejší rady

• Citovat
  • Nahlásit
232
2.12.20 05:30

Problém s adaptací znamená že špatně zvládala to že jí vyndali z bříška třeba například to dýchání nebo je právě dávají do inkubátoru protože si nedokáží udržet stálou teplotu těla. Mají to hlavně nedonošené miminka ale stává se to i u donosenych. Držím palce ať je vše v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat