Šílené bolesti zad ve 20. tt - znáte?

1795
8.8.13 15:52

Šílené bolesti zad ve 20tt

Achujky holčiny :mavam:…mám šílené bolesti zad spíš v kříži… pomalu se nemůžu ani hnout..je to moje první těhotenství a nechce se mi hnedka plašit tak jdu pro radu k vám…p. s. gyndař můj už v ordinaci není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5164
8.8.13 15:58

Nevím jak ti poradit, ale já jsem v už vlastně v 19tt a taky masakr. Ale já to mám z toho že jsem seděla hodinu shrbená u skládání skříňky a pak jsem vstala a myslela že umřu. Povolilo to trochu až po třech dnech teď :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
8.8.13 15:58

A ještě tě utěším. Bude hůř :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
8.8.13 16:02

@amy.try to mi je jasne..ze bude hur jen me to prekvapilo ze z niceho nic jsem se nemohla pohnout :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16416
8.8.13 16:06

Me boli zada od zacatku tehu co se mi rozsirila panev a neco se mi tam bloklo…chodila jsem na rehabky a ted cvicim doma… Kazda neco mame, ale myslim, ze ty bolave zada k tomu proste patri :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13914
8.8.13 16:06

Jj tehotenstvi je krasne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3475
8.8.13 16:07
@LayLi píše:
Achujky holčiny :mavam:…mám šílené bolesti zad spíš v kříži… pomalu se nemůžu ani hnout..je to moje první těhotenství a nechce se mi hnedka plašit tak jdu pro radu k vám…p. s. gyndař můj už v ordinaci není

ahoj, zkus začít zpevnovat pánevní dno, podsazovat pánev. Mě bolí kříže, když právě něco dlouho dělám a shýbám se, a tak, když se jen tak poflakuju, tak je to ok.
http://www.babyweb.cz/…ladnete-i-vy
http://www.tehotenstvionline.cz/…a-zadecek-2/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
8.8.13 16:09

@ZuzulikB jj zkusim to ale az se budu moct hnout dekuju :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
8.8.13 16:12

@LayLi
já jsem shnilá jak brambora něco dělat. Pořád si říkám, že bych měla chodit na nějakej těhu pilates nebo něco. Ale za A se mi nechce a za B je to drahý jak potvora :) takže budu prskat na záda asi do aleluja :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
_Kaczenkaa_
8.8.13 16:45

Nechci strašit, ale nemáš k tomu i jiné obtíže? Napadlo mě, že by to mohly být ledviny… :think:
Pokud ne, tak doporučuji cvičit na velkém gymnastickém míč, mě to pomáhalo.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
35545
8.8.13 17:05
@jizvíková píše:
Jj tehotenstvi je krasne…

Nejkrásnější období v životě ženy :mrgreen:

Doporučila bych ti těhotenskou jógu, pořádně se protáhnout, cviky na rotaci. Pořád jsi ještě v začátcích, pak se to rozvolní celé, záda potáhnou celý pupek, ulevuješ si, svaly slábnou :nevim: jsem více jak dva měsíce po porodu a ještě je nemám v kupě :think:
Pánevní dno je rozhodně dobré posilovat, ale na bedrní páteř to mít vliv nebude :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
8.8.13 17:06

Ahojik rika se ze na to pomaha sezeni na mici, me zada bolely cca ve 30tt a po tydnu to nejak samo odeznelo, jako bolely ale ne tak ukrutne uzt se to dalo prezit a fungovat s tim, mic sem nemela, ale co si matne pamatuju vzdy sem byla vpoloze co me tak moc nebolela, treba na zadech, anebo na brise opirala sem se o lokty ale mej pod sebou polstar, musi to byt pohodlne a nesmi te nic tlacit, zkus to me to pomohlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
8.8.13 17:26

Ahojky, me zada chytli dvakrat za cele tehu a trvalo to nejmin 14dni nez to trochu povolilo. byla jsem i u obvodacky a stejne radila jen max. paralen nebo masirovat. ja si davala aspon alpu mast ale stejne nic moc. jinak me zada boleli skoro cele teotenstvi. takze se to musi asi vydrzet. papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17565
8.8.13 17:41

Tak já tě fakt uklidním. Měla jsem tyhle bolesti v obou těhotenstvích tak nějak ze začátku. V obou případech mě to brzy přešlo a do porodu mi nuž nic nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1795
8.8.13 20:52

Tak vam mockrat dekuju za rady… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu