Šílené nevolnosti v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Esterjustýnka
Povídálka 35 příspěvků 09.01.18 16:41
šílené nevolnosti v těhotenství

Ahojky maminky jaký jste to měli vy s nevolnosti, já zvracim skoro celý den nemůžu ani vylest z postele jak mile jdu na WC tak se mi zvedne žaludek a zvracim nemůžu ani skoro do vany mám problém se tam dostat :( mám přítele kterej se o mě stará chodí do práce a když přijde dělá veci domácnosti já už to nedávám zvracim zvracim občas něco do žaludku dám nějaký to jídlo ale jen třeba za celý den jen jeden rohlík je to v pořádku nebo jaký jste to měli vy pomohlo vám něco :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 09.01.18 16:47
lucika.k

@Esterjustýnka a v jakém měsící jsi? co lékař na to říká? ty i miminko potřebuje výživu.. gtakže bych to nějak řešila Hlavní je také byt psychicky v pohodě. Já zvracela do 7. měsíce a několikrát jsem skončila v nemocnici… určitě bych to nějak řešila. mě pomohli kapačky apak jsem se snazila cucat zazvorové bombony, ale vracelo s emi to pac jem byla vystresovaná z práce…

Esterjustýnka
Povídálka 35 příspěvků 09.01.18 16:49
@lucika.k píše:
@Esterjustýnka a v jakém měsící jsi? co lékař na to říká? ty i miminko potřebuje výživu.. gtakže bych to nějak řešila Hlavní je také byt psychicky v pohodě. Já zvracela do 7. měsíce a několikrát jsem skončila v nemocnici… určitě bych to nějak řešila. mě pomohli kapačky apak jsem se snazila cucat zazvorové bombony, ale vracelo s emi to pac jem byla vystresovaná z práce…

Asi v 8tt ještě ani doktor přesně neví no zítra jdu na další kontrolu tak jsem zvědavá co řekne

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 09.01.18 16:51
lucika.k

Mě i pomáhalo..byla jsem zvykl snídat sladké jako vlocky a tak, ale v těhu jsem snidala slané a bylo to o neco lepší ale dřív jak v 10 jsem do sebe nic nedostala… a hlavne když jsem někam cestovala tak to bylo peklo :mrgreen: tak se drž, ještě třeba vyzkoušej těhotenská lízátka :)

Esterjustýnka
Povídálka 35 příspěvků 09.01.18 16:55
@lucika.k píše:
Mě i pomáhalo..byla jsem zvykl snídat sladké jako vlocky a tak, ale v těhu jsem snidala slané a bylo to o neco lepší ale dřív jak v 10 jsem do sebe nic nedostala… a hlavne když jsem někam cestovala tak to bylo peklo :mrgreen: tak se drž, ještě třeba vyzkoušej těhotenská lízátka :)

Zkoušela jsem snad všechno lízátka mi nezabrali jo to pro mě je peklo udělat 10kroku na WC :,(

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 09.01.18 16:57
lucika.k

@Esterjustýnka a co si u postele nechat kousek ovoce? to mi poradila švagrová a taky to bylo o něco lepší.. líbí se mi, když pak mužský říkají že těhotenství je to nejhezčí období ženy :mrgreen: :lol: jen protože nikdy nečekali a neví jak nám je:D

Esterjustýnka
Povídálka 35 příspěvků 09.01.18 16:59
@lucika.k píše:
@Esterjustýnka a co si u postele nechat kousek ovoce? to mi poradila švagrová a taky to bylo o něco lepší.. líbí se mi, když pak mužský říkají že těhotenství je to nejhezčí období ženy :mrgreen: :lol: jen protože nikdy nečekali a neví jak nám je:D

Přesne tak :mrgreen: ovoce no mám mandarinku

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 09.01.18 17:02
lucika.k

@Esterjustýnka tak se drž.. ono to přejde uvidíš:) ještě se zeptej doktorky co by ti poradila

Kikulele
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 09.01.18 17:04

@Esterjustýnka ja jsem ve 14tt a taky zvracim porad nekolikrat denne byla jsem i na kapackach pomohlo me to na tyden…Normalne teple jidlo kdyz snim do pul hodiny jde ven drive me pomahali polevky vyvar, uzena atd.ted uz ani to ne tak jim alespon jablka, banany, obcas meloun, rajcata, papriky a bramborovou kasi upecu kridylka(i kdyz je nejim) a tu stavu si dam na tu kasi. Lizatka jsem zkousela taky nepomahaji.Ale asi nezbyde nic jinyho nez najit neco co ti nebude drazdit zaludek, a vydrzet.

zudina
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 09.01.18 17:41

Me pomahala po troskach coca cola

Uživatel je onlinemorinka7
Kelišová 6392 příspěvků 09.01.18 17:45

@Esterjustýnka
Taky jsem zvracela dlouho. Nakonec jsem za týden zhubla 6 kg (zvracela jsem i vodu). Pomohli mi kapačky a čípky na nevolnost ;) Tohle už bych asi řešila s doktorkou. Držím palce ať je brzy lépe :mavam: :kytka:

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 09.01.18 17:50

Pravdepodobne ti nepomuze nic :nevim: Mam 3 deti, u prvniho to bylo nejhorsi, pomalu to pak odeznelo v 5. mesici, i druheho o mesic drive. U tretiho taktez ve 4. Ale treba moje matka zvracela jeste na porodnim sale :( Jeji 2 sestry nicim takovym netrpely (a jejich dcery take ne). Je to proste smula a nahoda :( Ja zvracela snad s kazdym nadechnutim. Zhubla jsem 12 kilo (pak jsem je teda zas nabrala, takze jsem rodila se stejnou vahou jako pred otehotnenim. Zkus torekanove cipky (mne moc nepomahaly), obcas lekari predepisuji tablety Degan (ty pomahaly jen trochu, ale lepsi nez nic).

Drzim moc palce, at to brzy prejde. Kdo to nezazil, nema predstavu, co je to za utrpeni. :hug:

Příspěvek upraven 09.01.18 v 17:53

Tichošlápek
Echt Kelišová 9175 příspěvků 09.01.18 17:51

Jediné co jsem udržela byla ledová kola a mandarinky. Dokud jsem zvládla pít, tak to šlo, když uz ani to ne, tak do nemocnice na kapacky. Bohužel někdo to tak má. Přešlo to az v sedmém měsíci

wobludka
Extra třída :D 11698 příspěvků 09.01.18 17:52

Když jsem do sebe dostala 2 dc vody denně, věděla jsem, že ten den nebudu muset do nemocnice… nakonec jsem tam byla 4×, vždy na týden (3× v prvním těhotenství, 1× v druhém - ne nebyla jsem schopná malého hlídat, takže organizačně náročné, ale zvládnout jsme to museli, hlídalo co mělo ruce nohy). Do 14tt nepomáhalo nic (jedině to zaspat, dnes bych asi volila prothazin - fungovat stejně nebudeš, ale nemusela by to být taková muka). Jde hlavně o to dostat do sebe jakoukoliv tekutinu, miminko si vše vezme na úkor Tebe. Později (možná paradoxně) tučná jídla. Začala bych vývarem. Lasagně… prostě takové to co klouže do žaludku (když nic jiného, tak se to alespoň dobře zvrací). Zvracela jsem až do porodu, ale od té půlky těhotenství to bylo snesitelné (třeba jen 5× denně, nevolnost permanentně). Když se na to tak s odstupem času koukám, tak nechápu, jak jsem to mohla přežít :P Když potkám ve městě těhotnou, tak nechápu, jak tam jako mohla bez pomoci dojít 8o

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 09.01.18 17:53

Slané tyčinky, coca cola, rohlík, čípky Torecan, zazvorove bonbóny (ne lizatka, ty jsou k ničemu). V prvním těhotenství to byla ještě pohoda, co teprv to druhé když máš doma batole :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama