Šílené padání vlasů po porodu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Celeste97
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 30.03.18 21:41
Šílené padání vlasů po porodu

Ahoj holky, vím že těchto témat je tu mraky ale radči se zeptám nově…Jsem skoro 5m po porodu a asi před 3 týdny mi začala padat vlasy..teda padaly mi vždy ale tohle je extrém :zed: Jsem zoufalá, protože celý den jen chodím se smetákem a zametám podlahu, obírám křesla a oblečení od vlasů :( Dnes po umytí hlavy jsem vyčesala hromadu(foto). A tak to je skoro každý den…Nemáte radu co na to? Používám TianDe šampon proti padání a 14 dní Vlasové hnojivo..jenže to začne působit až za 1-2měsíce :zed: Kdy to přestane? Díky za rady!

Přečtěte si článek: Padání vlasů po porodu, co pomůže?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

JaniceB
Extra třída :D 13213 příspěvků 2 inzeráty 30.03.18 21:42

Tak tohle je jeste dobry, to mi ver…me padalo 3 x tolik pri kazdem myti. Nicmene kup si v lekarne Methionin v tabletach, jez tak 3 mesice. To jedine mi pomohlo a zacaly rust nove vlasy. Jo ale ne pri kojeni, takze az dokojis.

helbell
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 30.03.18 21:45

Muze to byt rozhozena stitna zlaza to pak padaji silene a po porodu jsou hormonalni zmeny velike.

Anna85
Kecalka 332 příspěvků 30.03.18 21:50

Ja slyšela, ze nema cenu nic uzivat. Ze to proste prejde samo, asi si tim projde kazda.
Opravdu to u mne trvalo tri mesice, hrůza, des. A najednou to zase prestalo. Jak mne nebavilo to vecne zametani a obirani vlasu, tak jsem tri mesice travila s culikem a akorat vecer to vycesala.

tereza12345
Echt Kelišová 9692 příspěvků 2 inzeráty 30.03.18 21:50
@Celeste97 píše:
Ahoj holky, vím že těchto témat je tu mraky ale radči se zeptám nově…Jsem skoro 5m po porodu a asi před 3 týdny mi začala padat vlasy..teda padaly mi vždy ale tohle je extrém :zed: Jsem zoufalá, protože celý den jen chodím se smetákem a zametám podlahu, obírám křesla a oblečení od vlasů :( Dnes po umytí hlavy jsem vyčesala hromadu(foto). A tak to je skoro každý den…Nemáte radu co na to? Používám TianDe šampon proti padání a 14 dní Vlasové hnojivo..jenže to začne působit až za 1-2měsíce :zed: Kdy to přestane? Díky za rady!

Mam za sebou tri porody.. vzdycky uderem 3 mesice po porodu mi takhle zacaly padat vlasy.. :roll: neskutecny mnozstvi, porad. Kdyz si cerstve umyju vlasy a jdu nekam na navstevu, dopredu se omlouvam.. vlasy sbiram vsude..
nic na to moc neni.. plesata nejsem, po par mesicich to prejde.. ale je to neprijemny :hug:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 30.03.18 21:51

@JaniceB aha takže nic-kojím :nevim:

Sice mám husté vlasy, ale tímhle stylem mi tam brzy nic nezbyde :zed:

Tunrida
Hvězda diskuse 47429 příspěvků 30.03.18 21:52

Já používala a používám občas i teď chininový šampon od milvy. Ono to to vypadávání nezastavilo úplně, ale dost zmírnilo a přidaly se i nové vlasy.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 30.03.18 21:54

@Anna85 já nosím culík nonstop i na spaní :D asi je tím mám i oslabené. Ale bez něj padají ještě víc :zed:

@tereza12345 no právě, vždycky se stydím když odcházím a vím že po mě budou sbírat vlasy ještě týden :lol: :roll:

JaniceB
Extra třída :D 13213 příspěvků 2 inzeráty 30.03.18 21:59

@Celeste97 Ale jo…az dokojis, urcite to zkus…me padaly kvanta a fakt nepomahalo nic, az tohle…doporucuji to i na koznim. Jinak sampony od Milvy, jak tu nekdo zminil…ty jsou dobry. Nezamezi uplne, ale zmirni to…a ten Methionin taky..uplne to nezastavi, ale u mne tak o 70% a to je dost.

Perrry
Povídálka 46 příspěvků 30.03.18 22:00

Taky jsem mela stejny problem. Jak padnul treti mesic po porodu, fakt hruza. Ale nastesti to preslo samo, nic jsem nebrala, protoze jsem kojila. A kdyz koukam na fotku, tak jsem na tom byla mozna jeste hur. Jeste ze mam huste vlasy a nebylo to tak znat. Preslo to kolem 6 mesice. :mavam:

stinga
Závislačka 3806 příspěvků 7 inzerátů 30.03.18 22:04

@Celeste97 je to normální, nemá smysl něco brát, přejde to samo, též jsem zažila a všehny mé kamarádky také

Celeste97
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 30.03.18 22:04

@Perrry ještě 2 měsíce skoro? 8o :mrgreen: to už mě přítel zabije :lol: pořád nadává že má vlasy i v trenkách :roll: :lol:

@JaniceB děkuji, třeba to přejde než dokojím, ae vyzkouším :palec:

N-Nika
Kecalka 484 příspěvků 30.03.18 22:05

Ahojda, po prvním porodu jsem měla to samé. Neskutečné množství vypadáných vlasů a nervy z toho na dranc. Potom mi byla doporučena kombinace hořčík-zinek-vápník forte a po cca 3týdnech užívání to ustalo. Po druhém porodu jsem jedna tyto vitamíny hned a k žádnému padání vlasů už nedošlo :-)

TeSudička
Kecalka 242 příspěvků 30.03.18 22:06

No, ja bych v prvni rade prestala pouzivat TianDe :lol:
Jinak ja zobala Biosil a hodne se ni to zlepsilo, ale i tak ze me sly sileny chrouny, ktery byly fakt vsude! :poblion:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 2 inzeráty 30.03.18 22:09

Mame to skoro kazda a myslim, ze na to kojeni - nekojeni zadnej extra vliv nema. Proste v momente, kdy se po porodu srovnavaji hormony, zacnou vypadavat vlasy a trva to vetsinou dva mesice, dyl ne. Ty vlasy jsou mrtve, takze i kdyby si je matlala treba pozlacenym samponem, tak je rozhodne nezachranis. Neutracej penize za zadne zarucene, zazraky'. Jediny co muzes, tak podporit nejakymi vitaminy vlasy nove. Urcite ti zacnou brzy podrustat ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >