Šílené šimrání v podbřišku - nejde o těhotenství

28.2.21 04:58

Šílené šimrání v podbřišku - nejde o těhotenství

Ahojky, mám takový problém a vzhledem k tomu, že na internetu jsem nenašla nic o co by mohlo jít, tak mě napadlo, že se zeptám vás, zda s tím nemáte zkušenosti.
Trápí mě šílené a ustavičné šimrání v podbřišku, pořád běhám na záchod a ani se nevyspím, nečurám málo, ale vždycky když dočurávám, tak je to šimrání ještě mnohem horší až bolestivé. Myslím si, že půjde o zánět močového měchýře, ale ten je na internetu popisován jako pálení a řezání, což mně se neděje, jen pořád chodím na záchod a strašně mě lochtá močák. Beru antikoncepci pravidelně každý den a nevynechávám. O těhotenství nejde. Tento problém jsem měla i minulý rok v srpnu a sama doktorka nevěděla, co to může být, nakonec to ale svedla na mykózu, která mě v té době trápila, dala mi antibiotika a byla jsem v pohodě. Nicméně teď žádnou mykózou netrpím, jsem v pořádku a proto mě to vyděsilo a je to k nevydržení. Trápí mě to první den, ale kdyby se to dalo snést, tak sem ani nepíšu, ale tohle se prostě nedá. Navíc bych ještě chtěla říct, že mám právě menstruaci, tak jestli to nemůže být i tím. A proto se chci zeptat, zda nevíte, co by to mohlo být, popřípadě kdybyste s tím měli zkušenosti, tak mi poradit co s tím, jinak hned v pondělí zajdu k doktoru. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4617
28.2.21 05:39
@Pkpkpkpkpk píše:
Ahojky, mám takový problém a vzhledem k tomu, že na internetu jsem nenašla nic o co by mohlo jít, tak mě napadlo, že se zeptám vás, zda s tím nemáte zkušenosti.
Trápí mě šílené a ustavičné šimrání v podbřišku, pořád běhám na záchod a ani se nevyspím, nečurám málo, ale vždycky když dočurávám, tak je to šimrání ještě mnohem horší až bolestivé. Myslím si, že půjde o zánět močového měchýře, ale ten je na internetu popisován jako pálení a řezání, což mně se neděje, jen pořád chodím na záchod a strašně mě lochtá močák. Beru antikoncepci pravidelně každý den a nevynechávám. O těhotenství nejde. Tento problém jsem měla i minulý rok v srpnu a sama doktorka nevěděla, co to může být, nakonec to ale svedla na mykózu, která mě v té době trápila, dala mi antibiotika a byla jsem v pohodě. Nicméně teď žádnou mykózou netrpím, jsem v pořádku a proto mě to vyděsilo a je to k nevydržení. Trápí mě to první den, ale kdyby se to dalo snést, tak sem ani nepíšu, ale tohle se prostě nedá. Navíc bych ještě chtěla říct, že mám právě menstruaci, tak jestli to nemůže být i tím. A proto se chci zeptat, zda nevíte, co by to mohlo být, popřípadě kdybyste s tím měli zkušenosti, tak mi poradit co s tím, jinak hned v pondělí zajdu k doktoru. :D

Svedeni jsou kvasinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
28.2.21 08:29

Taky bych řekla, že to budou kvasinky, mohly se ti pomnožit v močové trubici. Kvasinky svědí. Kup si kanesten nebo fungicidin. Pokud tě to svědí v močové trubici, tak to asi bude chtít i nějaké tablety, ale to není na kvasinky volně prodejné, pokud vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat