Šílené zrušení přijímacího pohovoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  20.04.18 13:04
Šílené zrušení přijímacího pohovoru

Ahoj hoky, jsem toho plná, tak to dovolením napíši :-).Hlásila jsem se životopisem do velké zahr. firmy s centrálou v USA, ozval se mailem příslušný ředitel (nikoliv HR, ale ředitel) a nabídl mi několik dnů, kdy mohu přijet na pohovor, přičemž uvedl, že každý uvedený den je to možné po 15.00. Vybrala jsem si den, potvrdila jsem, čekala jsem pochopitelně na upřesnění času (15.30 atd.).Jedu fakt zdaleka. Oplátkou jsem obdržela fakt drsný mail, že jsem na úrovni ukrajinské uklízečky, když neupřesním čas, že na mě nemohou čekat třeba dvě hodiny než přijedu atd.,že nemám úroveň, jak mi mohli dát PhD. diplom a ať už jim nikdy nepíši a nevolám :-). Vyvalovala jsem oči jako želva :-). Mám praxi 20 let, pracuji na relativně vysoké pozici v managementu, jsem zdvořilá a vždy korektní. Dávám anonym, osobní důvody. Ale:stalo se vám něco takového? Je to n o r m á l n í? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

problemova
Kecalka 182 příspěvků 20.04.18 13:06

Alespoň víš kde pracovat rozhodně nechceš :lol:

alilauter
Kecalka 117 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 13:08

Není :lol: buď ráda, že jsi neztratila víc času jednáním s takovou firmou. Jaký tam asi bude pracovni klima :P

ivašot.
Kelišová 5913 příspěvků 20.04.18 13:09

Taky bych to pochopila tak, že si vybereš den a oni Ti upřesní hodinu, kdy se pohovor bude konat.
Jinak tu reakci naprosto nechápu, připadá mi totálně přes čáru a nikdy v profesním životě jsem se s takovou reakcí na nedorozumění nesetkala. Se svou povahou bych se neudržela a napsala odpověď v podobném duchu.

P4ja
Závislačka 4493 příspěvků 20.04.18 13:09

No je to divné, ale já bych asi rovnou napsala, že přijedu tolikátého a v tolik hodin. Určitě bych čas navrhla sama, ve stylu bude to vyhovovat v…? Když oni ti už napsali, že je možné po 15:00.

Kdybych to takhle psala někomu jinému. Tak by mě asi taky dost překvapilo, kdyby ten druhý napsal jen den. To bych mu zase měla zopakovat, že může přijít po 15:00?? A nebo mu určovat v kolik má dojet, obvzlášť když se hlásí on???

Příspěvek upraven 20.04.18 v 13:13

Monchichik
Závislačka 3177 příspěvků 20.04.18 13:09

No tak to je fakt síla 8o. Asi bych mu odepsala, to by si za rámeček nedal. Co si to dovoluje?

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 20.04.18 13:10

Tam bych pracovat nesla. Treba jste se nepochopili, jestli je pan American a neumi moc cesky, ale to jeste nedava pravo jednat arogantne! Mohl slusne napsat, at upresnis cas

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 20.04.18 13:13
@P4ja píše:
No je to divné, ale já bych asi rovnou napsala, že přijedu tolikátého a v tolik hodin. Určitě bych čas navrhla sama, ve stylu bude to vyhovovat v…? Když oni ti už napsali, že je možné po 15:00.Kdybych to takhle psala někomu jinému. Tak by mě asi taky dost překvapilo, kdyby ten druhý napsal jen den. To bych mu zase měla zopakovat, že může přijít po 15:00?? A nebo mu milostivě psát v kolik má dojet, obvzlášť když se hlásí on???

čas navrhuje vždy zaměstnavatel, dělala jsem personalistku

P4ja
Závislačka 4493 příspěvků 20.04.18 13:15

@maskovak No, ale on už čas navrhnul ne?? Tím, že napsal, že je možné kdykoli po 15:00. Já bych to teda tak pochopila a kdybych si nebyla jistá, tak napíšu těch 15:00

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2329 příspěvků 20.04.18 13:15

Ber to jako plus, kolik jsi ušetřila času, určitě bys s ním přece nechtěla pracovat. A krom toho, já jsem na ukrajinské uklízečky slyšela jen samou chválu, prej zlaté oproti našincům

lucenka
Vesmírná mluvilka 30639 příspěvků 20.04.18 13:16
@maskovak píše: čas navrhuje vždy zaměstnavatel, dělala jsem personalistku

ale ten navrhl čas… po 15. hodině a zakladatelka to měla upřesnit, kdy to vyhovuje jí. tAkže chybu vidím i na její straně, že nenapsala přesný čas, který by jí vyhovoval.

mroe
Extra třída :D 14031 příspěvků 20.04.18 13:17

Predpokladam, ze doslo k nedorozumeni. Ovšem reakce druhé strany je neprofesionalni, asi bych se neudržela a odepsala, ze ve firme, kde se neumi slusne chovat a jednat reditel, bych nestala ani o to místo uklízečky.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 20.04.18 13:19

@P4ja Ona píše, že dostala několik dnů a vybrala den, přičemž každý čas měl být tedy odpoledne - standardní je, že když si vybrala den, firma (která si diktuje pdmínky, vždyť dává práci) upřesní čas pohovoru, příp. si zavolají a domluví se operativně telefonem atd. Rozhodně to ale nemůže jít do arogance!

Anonymní  20.04.18 13:22
@lucenka píše:
ale ten navrhl čas… po 15. hodině a zakladatelka to měla upřesnit, kdy to vyhovuje jí. tAkže chybu vidím i na její straně, že nenapsala přesný čas, který by jí vyhovoval.

Mě nikdo nežádal o upřesnění, jen mi napsali výběr několika dní, u každého bylo uvedeno po 15.00.,vybrala jsem tedy den. Není místo psaní slovního výpadu tedy lepší uchazeči zavolat nebo písnout ať upřesní čas? Zakl.

Stánina
Neúnavná pisatelka 18413 příspěvků 20.04.18 13:24
@Anonymní píše:
Ahoj hoky, jsem toho plná, tak to dovolením napíši :-).Hlásila jsem se životopisem do velké zahr. firmy s centrálou v USA, ozval se mailem příslušný ředitel (nikoliv HR, ale ředitel) a nabídl mi několik dnů, kdy mohu přijet na pohovor, přičemž uvedl, že každý uvedený den je to možné po 15.00. Vybrala jsem si den, potvrdila jsem, čekala jsem pochopitelně na upřesnění času (15.30 atd.).Jedu fakt zdaleka. Oplátkou jsem obdržela fakt drsný mail, že jsem na úrovni ukrajinské uklízečky, když neupřesním čas, že na mě nemohou čekat třeba dvě hodiny než přijedu atd.,že nemám úroveň, jak mi mohli dát PhD. diplom a ať už jim nikdy nepíši a nevolám :-). Vyvalovala jsem oči jako želva :-). Mám praxi 20 let, pracuji na relativně vysoké pozici v managementu, jsem zdvořilá a vždy korektní. Dávám anonym, osobní důvody. Ale:stalo se vám něco takového? Je to n o r m á l n í? :mrgreen:

No to, že to je firma z USA, je to i rasistický, chudák ukrajinská uklízečka. Bych ten mail na tu jejich základnu v USA přeposlala, ať viděj, koho tady zaměstnávaj :pankac: :mrgreen: Přístup k tobě ani k ukrajinský uklizečce není v pořádku.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama