Šílený zápach z úst-partner

4.4.17 11:06

Šílený zápach z úst-partner

Ahoj, prosím o radu.

Mám partnera, cca 3 roky. Z toho už dva roky mu neuvěřitelně zapáchá z úst. Došlo to do takové fáze, že náš intimní vztah jde úplně do háje. Nespíme spolu, protože stačí jeden dech a mě se tak zhusí. Začala jsem ležet na druhé straně postele, protože i když spí, stejně mu to jde nosem. Přestali jsme se úplně líbat. Pořád přemýšlím, jak je možné že to ten člověk sám necítí?

Říkám si, že snad ani nemůžu jít s nim někam v partě lidí, protože bych se úplně styděla. Partner je jinak super člověk, ale já prostě nevím jak mu to mám sdělit. Občas na kritiku reaguje trochu neadekvátně, nazlobí se a hned to ale zase přejde. Když se vžiju do něj, pokud by mi někdo řekl, že mi neuvěřitelně táhne z pusy, snad bych se hanbou propadla do země. Jenže jak mu to říct? přemýšlela jsem že bych mu to napsala, jenže to mi přijde takový srabácky a hlavně jak? hele smrdí ti z pusy že se mi chce zvracet? :nevim:

Fakt je, že se strašně vzdalujeme, je to celý nanic..člověk by řekl, že taková blbost, jenže mě je fakt tak pitomý mu to vpálit do obličeje.

Partner má super zubařku, vím, že pokud by to bylo zubama, už by to dala dokopy. Je fakt, že on si čistí zuby teda úplně nanic, ve smyslu techniky (má z toho šílenou paradontozu, což je děsný), ale zuby si teda jako čistí a na prevence chodí, tak mi nebere hlava z čeho to má. Jediný kdy mu nesmrdí z pusy je, když fakt hodně pije alkohol. No jenže to je jednou za uherák. I bezprostředně po vyčištění to je cítit.

Jsem z toho fakt už vyřízená, já prostě nevim jak mu to říct…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.4.17 11:09

Nema spise problemy se zaludkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3352
4.4.17 11:14

Zkus ho premluvit na dentalni hygienu. To je snad i dulezitejsi nez preventivni navstevy zubare. A pokud ma paradentozu, tak ma zanet dasni a z toho zrejme ten zapach. Dent hygiena pomaha proti zanetu a paradentoze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Markykula

Ja osobně bych mu to řekla, podle me to není primo z pusy, ale z žaludku, protože mu tam blbe funguje klapka, přesný název neznám ani netuším jak se tohle resi. Každopádně bych mu to řekla at se obrati na lékaře, protože tohle mi kdysi někdo vyprávěl a byl to presne ten problem co pisu. Přítel za to nemůže a pravdepodobne on to sam opravdu neciti. Říct a resit to jediná rada ;)

• Citovat
  • Upravit

Po tříletém vztahu se mu bojíš říct, že mu smrdí z pusy? :think:
Objednala bych ho na zubní hygienu, pokud si zuby čistí špatně, bude to nejspíš z toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 11:15

Ja bych mu to určitě řekla. Vždyť prijde do styku se spoustou lidi. Kdo jiný než partner by nam měl neco takového říct? Promiň, poslední dobou mi prijde, ze je ti cítit z úst - je vse v pořádku? A je to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14904
4.4.17 11:16

Zašla bych za jeho zubařkou a vysvětlila ji problém. Požádala bych jí jestli by mu to v rámci ošetření neřekla a neporadila jak to řešit. Pokud by s tím pak přišel domů tak už bych necouvla a přiznala, že si taky myslím že s tím má problém. Citlivě, tohle je fakt blbej problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1104
4.4.17 11:16

@radkanovtn my toto řešíme u tchýně. Neuvěřitelně jí páchne z pusy. Zuby má úplně černé, čistí si je cca 2× týdně a hrozně ráda si chodí povídat z těsné blízkosti :poblion:
Nejdřív to zkoušela švagrová, hodně jí nabízela bonbóny a žvýkačky, že jí to třeba dojde. Pak jí to taktně sdělila. To pomohlo jen na chvilku, že se víc snažila o sebe pečovat. A nedávno jí můj chlap mezi řečí povídal, jestli nepotřebuje peníze, třeba na nové zuby. Tak prý mu řekla, že ten smrad není ze zubů :nevim:
Ale u zubaře nebyla už víc jak 10 let.
Tvému partnerovi bych to normálně řekla.
Já svému klidně řeknu, nedýchej na mě nebo se pobliju, ale jsme spolu 12 let a není urážlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 11:20

@ElisC taky mu to na rovinu řeknu, ať na mě nedýchá, že to je smrad :lol: my to bereme s nadhledem, a zasmějeme se tomu třeba i :mrgreen: to samý mi občas řekne i on :lol: u nás sem to vypozorovala, že nám smrdí z pusy, když dlouho nic nejime. Prosim o anonym, je to hloupé :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.17 11:20
@Gorlami
@Gorlami píše:
Zkus ho premluvit na dentalni hygienu. To je snad i dulezitejsi nez preventivni navstevy zubare. A pokud ma paradentozu, tak ma zanet dasni a z toho zrejme ten zapach. Dent hygiena pomaha proti zanetu a paradentoze.

byl, naposledy před půl rokem…ani po tom se nic nezměnilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 11:22
@vonajebohyne
@vonajebohyne píše:
Nema spise problemy se zaludkem?

no nikdy si na nic nestěžoval…tak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
4.4.17 11:24

Spíš než tady bych to řešila s partnerem a hledala co zápach způsobuje. Obvykle jsou to zmíněné zuby, problémy se žaludkem- chce navštívit lékaře a ten zkusí najít příčinu zápachu a odstranit ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 11:25

Řekni mu to, že mu je cítit z úst. At zajde k zubařovi, dentální hygienistce, at si čistí mezizubní prostory a hlavně jazyk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Víte co, to je prostě šílený, máme stejnou zubařku, kam sem ho přetáhla, protože když sem viděla, jak si čistí zuby a jak je na tom se zubní hygienou, málem mě porazilo. Zuby má bez kazů, zubní hygienu mu dělala, vím že je pečlivá. Každopádně z blízka je fakt vidět že má paradontozu, ustupují mu dásně na některých zubech. A stejně si je čistí hrozně, úplně mě brní zuby když to slyšim jak to hobluje tim kartáčkem. A vim že zubařka mu určitě říkala jak si je má čistit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já si myslím, že naopak ty jsi ten člověk, který by mu to měl říct, protože od cizího (kamaráda, kolegy) by mu to mohlo přijít trapné. Vždyť ho tím vladně uchráníš třeba od výsměchu, pomluv apod.od ostatních, na které fouká.
Já bych to třeba chtěla vědět, abych s tím mohla něco dělat.
Ale je pitřeba mu to říct taktně a v nějaké normální situaci. Ne třeba při intimnostech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama