Reklama

Šilhání u 10letého dítěte z ničeho nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 12:16
Šilhání u 10letého dítěte z ničeho nic

Ahoj mám 10leteho příbuzného a tenhle týden mu se mu začali rozjíždět oči ze strany na stranu a když se mu to děje tak o tom neví. Byl u dětského lékaře a hned mu udělal odběry a poslal je na neurologické vyšetření, kde jim lékařka řekla ať se radši připraví na nejhorší že tam může být klidně i nádor a že je přesvědčena že je to od mozku. Nadále byl potom ještě v Hradci Králové na magnetické rezonanci a nic tam nenašli ale mají se tam s ním stavit ještě příští týden. Na nic si nestěžuje jinak. Od malička má ještě problémy se srdíčkem, ale o tom nic doktoři neříkali že by to mělo mít souvislost. Ta lékařka z neurologie říkala že takovéhle šilhání je normální u miminek ale ne u 10leteho. Máte s tím někdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12328 příspěvků 24.08.18 12:28

Bohuzel, zprostredkovane pres zname, mladsi dite, ale diagnoza spatna.

ejhle
Závislačka 2802 příspěvků 24.08.18 12:29

Známe syn začal taky z ničeho nic. Zjistila se neuroborelioza. Nyní je kluk ok. Hodně štěstí.

Makca87
Kelišová 7262 příspěvků 24.08.18 12:54

Ano , může to být nádor. Může se mu i tlačit oko ven. Většinou ale bývá nezhoubný ;) .

vokishka
Extra třída :D 12328 příspěvků 24.08.18 13:56
@Makca87 píše:
Ano , může to být nádor. Může se mu i tlačit oko ven. Většinou ale bývá nezhoubný ;) .

Tak ja znam bohuzel prave ten druhy.

dyňa
Kecalka 251 příspěvků 24.08.18 22:08

A ja znam rodinu se tremi detmi,vsichni zdedili ocni vadu po tatovi-nevim jakou,ale zniceho nic moc dioptrii a silhani.Vsem to zacalo zhruba v 5 letech,takze kluk 16,druhej 11,holka 8,vsichni maji brejlicky,jsou krasni a inteligentni,o­blibeni.Nemalo­vala bych certa na zed. 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 16:28

Ahoj tak všechna vyšetření má za sebou a doktoři řekli, že to jsou tiky a že to je pravděpodobně díky tomu že je často na mobilu tabletu a PC

dyňa
Kecalka 251 příspěvků 14.09.18 21:27

Tak to je jednoducha naprava :) Jeste ze to neni nic horsiho. 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama