Tehotensky test, ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kendy1
Povídálka 32 příspěvků 27.01.19 20:36
Sílí tehotensky test nebo ne?

Ahoj holky, chtela bych poprosit o vas nazor. Sili tehotensky test nebo ne? Zda se mi, ze ne. Prvni nahore je delany v patek 13 DPO a dolni je dnesni 15 dpo. Mam za sebou dva potraty, kdy testy take nesilily, tak mam obavy, aby to nebyl stejny scenar. Dekuji za nazory a zkusenosti :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 27.01.19 20:39

Podle me to z obrázku nejde říct, protože ten spodní test je rozpitý…jdete si zitra na krev na hcg a pak za 2 dny a uvidíte to s jistotou.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 27.01.19 20:40

Připadají mi stejné, ale síla čárky neznamená vůbec nic. Mě sílil ukázkově ob den od ducha po dálnici tmavší než ta kontrolní a stejně to skončilo potratem…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 27.01.19 20:40

Když chci, tak to tam vykoukám, na první pohled ale ne. Nestresuj se tím. Já třeba nikdy neměla obě čárky stejně silné. A všude psali, že se vývoj teda asi zastavil. No a zítra s hlavou vztyčenou do 21tt :) udělej si digitální, ten tě uklidní. Uvidíš to tam jasně a zřetelně.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30271 příspěvků 27.01.19 20:40

Zdaji se mi stejne.. :think:

chaela
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 1 inzerát 27.01.19 20:42

Vykašlala bych se na sílu čárky. V prvních dvou těhotenstvích jsem měla dálnice ještě několik dní před ms. Teď ve třetím těhotenství jsem před ms měla soci neviditelného a po 3 dnech zpoždění jen lehce silnějšího ducha. Zatím jsem v 10tt, tak snad to dopadne dobře.

Aspera
Generální žvanilka 21626 příspěvků 27.01.19 20:42

@Kendy1 dle sílícího testu stejně potrat nepoznáš. Být tebou se přestanu stresovat testováním, počkej si na UTZ a uvidíš. Já jsem měla po potratu podezření na molu a tu poznávají dle vysokého HCG. A čárku na testu ovlivňuje dost věcí, jak si pila, kdy si ho dělala atd.

Kendy1
Povídálka 32 příspěvků 27.01.19 20:45

Diky holky, zitra si asi zajdu na tu krev. Poprve se mi hcg vystoupalo na 120 jednotek, podruhe pouze na 46. Vzdy do tydne jsem zacala krvacet. Doktorka uz zacala hledat pricinu, ale rekla, ze se mezitim muzeme snazit a ono to zase vyslo, jenomze mi nasla boreliozu, ale nemam zadne priznaky. A pry to muze byt ta pricina, tak ted beru antibiotika. Tak uvidim no :think:

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 27.01.19 20:45

Připadají mi stejné

rennys1
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 27.01.19 20:46

Mě přijde ten spodní silnější. Tak držím palce :hug:

Kendy1
Povídálka 32 příspěvků 27.01.19 20:48

Moc dekuji vsem :srdce: pak dam vedet, jak to nakonec dopadlo :roll:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 27.01.19 21:06
@Kendy1 píše:
Diky holky, zitra si asi zajdu na tu krev. Poprve se mi hcg vystoupalo na 120 jednotek, podruhe pouze na 46. Vzdy do tydne jsem zacala krvacet. Doktorka uz zacala hledat pricinu, ale rekla, ze se mezitim muzeme snazit a ono to zase vyslo, jenomze mi nasla boreliozu, ale nemam zadne priznaky. A pry to muze byt ta pricina, tak ted beru antibiotika. Tak uvidim no :think:

Ona ti dovolila snažení při borelioze?.máš alespoň ATB vhodná pro těhotné? Ty co se předepisují běžně rozhodně vhodné nejsou :nevim:

Příspěvek upraven 27.01.19 v 21:13

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 21:07

@Kendy1 koupila bych digitální o clear blue ,je drahý ale spolehlivý :-)Mě potvrdil těhu kolem 4-5tt kdy jsem měla podobné čárky na maxovi,jako máš ty :-)Určitě to je v pořádku,držím pal­ce.

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 27.01.19 21:11
@Anonymní píše:
@Kendy1 koupila bych digitální o clear blue ,je drahý ale spolehlivý :-)Mě potvrdil těhu kolem 4-5tt kdy jsem měla podobné čárky na maxovi,jako máš ty :-)Určitě to je v pořádku,držím palce.

No a k čemu jí to bude? Ona ví, ze je těhotná a prosperitu těhotenství ji žádný test neukáže ani nevyvrátí

Aduš8
Závislačka 3381 příspěvků 27.01.19 21:12

Mně tedy taky spodní přijde silnější.. Ale nedělala bych si z toho hlavu, je to dané koncentrací moče a ta se může měnit v závislosti na tom, co jíš a piješ, kdy jsi byla předtím na záchodě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >