Sílí těhotenský test při mimoděložním těhotenství?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 05.02.19 12:09
Sílí těhotenský test při mimoděložním těhu?

Ahoj holky… zajímalo by mě, zda při mimo těhu sílí test během pár dní? Malm už totiž po jednom mimoděložním a to si vůbec nemůžu vybavit ????. První test je dělaný v pátek, v době očekávání ms a druhý je dnes dopoledne… u dr jsem byla v patek, protoze jsem byla vyplasena, udelal mi hcg. Dle ms jsem v pátek byla 4tt, takze na uz nic..V pondeli výsledek z pátka 130, pak mi v pondeli vzala dalsi krev a to si zavolam dnes odpo… máte hlavně s tím sílením testů někdo zkušenost?

Reakce:
blueberryx
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 05.02.19 12:27

Sílil a HCG rostlo ukázkové dvojnasobne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 12:50

me test při mimodeloznim nesilil…asi tyden v kuse jsem mela slabeho ducha. pak to najednou vyskočilo..ale nejdříve dlouho nic.

Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 05.02.19 12:55

@blueberryx tak to mam ted vetsi strach :-/. Na uz nasla dr v děloze male prosvetleni, ale pri je brzo :-/

Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 05.02.19 12:58
@Anonymní píše:
me test při mimodeloznim nesilil…asi tyden v kuse jsem mela slabeho ducha. pak to najednou vyskočilo..ale nejdříve dlouho nic.

Ja si mozna matně vybavuji, ze taky snad nesilil, no určitě jsem nemela silnější nez kontrolní, ale to asi take nemusi nic znamenat :(. A v kolikatem tydnu ti prisli na mimo? Mela usi nejake příznaky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 13:21

@Dylucie já když to tenkrat zjišťovala(není teda tenkrat, je to v rijnu) tak někdo psal, ze nesilil a někdo psal, ze silil normalne..jako u normal tehotenstvi…

u me se na to prislo dlouho..mela jsem velike stesti, ze mi to neprasklo..u me to bylo trosku komplikovanejsi. jsem mela slabsi carku na testu v den vynechane MS, testovala jsem par dni a test nesilil..uz jsem mela za sebou SP, takze jsem si rikala, ze je asi něco spatne..k dr. jsem zatím nechodila, cekala jsem co bude. za 10dni od vynechani MS jsem dostala silnou menstruaci. rikala jsem si, ze jsem asi zase potratila. chtela jsem pockat, az skonci MS a dojdu si k dr. zda je vse ok, ale krvaceni, spineni, chvílema pauzy, trvalo 3tydnu..to uz jsem teda vystrasena naklusala k dr. ta mi udelala utz a nikde nic nevidela, takze se priklanela k potratu. vzala mi krev a za 2dny kontrolni odber a kontrolni utz..podle ultrazvuku nenasla nic jak v děloze, tak ani nikde mimo..ale hcg v krvi rostlo. takze bylo jasny, ze tam to tehotestvi nekde je..musela jsem do nemocnice. tam mi udelal ultrazvuk primar a ten teda nasel tehotenstvi v levem vejcovodu..okamzite jsem sla na sal. byla jsem uz vic jak 9.týden.
Bolely me asi jen prsa..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 13:30

Mně když nesílil test, tak to bylo zt

Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 05.02.19 14:19

Tak hodnota je 400, ale pry je to fyziologické ve 4tydnu… mam snad vetsi strach :nevim: :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 14:21

@Dylucie a rekli ti k tomu něco?? ty by jsi mela byt ted kolik? tak asi 5.tyden max nebo??

blueberryx
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 05.02.19 14:29

Mně prasklo pri 2800. Spinila jsem,jinak by mě nenapadlo na kontrolu jít. Chtěla jsem jít až bude něco vidět. Držím palce :kytka:

Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 05.02.19 14:43
@Anonymní píše:
@Dylucie a rekli ti k tomu něco?? ty by jsi mela byt ted kolik? tak asi 5.tyden max nebo??

Vcera jsem byla 4+3. No prave mi sestra rekla, ze k tomuhle tydnu je to fyziologické , tak vubec nevim :-(

Dylucie
Povídálka 12 příspěvků 05.02.19 14:45

@blueberryx ja jsem tolik ani pri tom mimo nemela a to mi na to prisli v 7tt 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 14:51

@Dylucie tak uvidíš, nezbyva ti stejne nic jiného nez cekat..zkus se hodit do klidku, stejne to nijak neovlivníš. urcite to bude dobre.
nikde není psano, ze se ti to musí opakovat…spousta holkam se mimodelozni neopakovalo…ja otěhotněla 2mesice po operaci a je vse ok

blueberryx
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 06.02.19 12:20

@Dylucie já byla cca 6.tt. nevím přesně. Měla jsem předtím asi biochemické a nemám se čím řídit. Každopádně miminku se dařilo moc dobře,bohužel na špatném místě. HCG mi stoupalo ukázkové dvojnásobně. Úterý 700,čtvrtek 1400,ale pořád jsme tomu dávali šanci,když jsem nevěděla v kolikatym můžu být,ale doktoři se od začátku přikláněli k mimodeloznimu. I když je ten krásný vzestup HCG mátl. No v sobotu 2800,na utz už vidět že je mimo. Okamžitě na sál. Než ho připravili,tak za hodinu na sále jsem měla už krev v břiše a vejcovod praskly

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >