Silicea 15ch na nosní mandličku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zabwicka
Kecalka 125 příspěvků 29.09.14 15:55
silicea 15ch na nosní mandličku

DObrý den, je vhodné užití homeo silicea 15ch při natklé nosní mandli a zduřelých sliznicích. Na orl nám napsali kortikoidná sprej který dávat nechci, ale ani nechci nechat trhat mnosní madličku takže bych raději řešila alternativně.
Na netu jsem vyčetla siliceu 15ch 3× týdně 3kuličky jednou denně po dobu 4–6týdnů.
Má někdo vyzkoušeno??

Reakce:
Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 29.09.14 16:32

Vyzkoušeno mam, zatím to nepomohlo, na vydání jsou ty mandle pořád. Ale já je asi malymu vyndat nenecham.

Jankap
Kelišová 5129 příspěvků 30.09.14 00:51
@zabwicka píše:
Na netu jsem vyčetla siliceu 15ch 3× týdně 3kuličky jednou denně po dobu 4–6týdnů.

Na netu je o homeopatii plno volovin. Léků, které připadají na nosní mandli v úvahu, je přes dvacet. Laik je nerozliší. Pokud se netrefíš, nestane se nic (to je ten lepší případ) nebo se zhorší stav. Takže doporučuju navštívit prověřeného odborníka.

Zmenšit se nosní mandle dají, doma mám příklad úspěšné léčby. (Dítě mi do půlky druhé třídy i špatně slyšelo, předtím hodně zánětů středního ucha. Teď slyší i to, co nechci :) )

zabwicka
Kecalka 125 příspěvků 30.09.14 09:09

@Jankap nevíte o prověřeném odborníkovi v Brno, Hodonín, Nové Město na Moravě?
 Díky

Jankap
Kelišová 5129 příspěvků 30.09.14 11:02
@zabwicka píše:
@Jankap nevíte o prověřeném odborníkovi v Brno, Hodonín, Nové Město na Moravě?
Díky

@zabwicka, doporučuju ty homeopaty, které znám a u kterých vím, jak pracují. Brnu je nejblíž Petr Hoffmann , dělával i konzultace v Brně.

zabwicka
Kecalka 125 příspěvků 30.09.14 11:23

@Jankap děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >