Sílící druhá čárka na ovulačním testu po ovulaci

Anonymní
23.5.20 16:27

Sílící druhá čárka na ovulačním testu po ovulaci

Ahoj holky, vím že takových témat je tu milion, ALE chtěla bych se zeptat je možné, že jsem těhotná, ovulaci jsem měla 7.5.
Teď se testuji akorát OVU testy protože tt testy jsou negativní.
A druhá čárka na Ovu testu den, co den sílí (teď jsem 28.DC)
Na těhotenském testu mi vyšla druhá čárka až skoro v 7tt těhotenství, bohužel jsem samovolně potratila.
Asi před 5dny mně začaly bolet bradavky, při dotnutí, takový nepříjemný tlak a chvilkama mě bolí v podbřišku jakoby u menstruace. Děkuji za odpovědi ;) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1890
23.5.20 16:28

Je jich tu už milion, tak přidáš ten svůj pro jistotu třikrát :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 16:30

@MrsNorris Jsem tu nová :D neumím to ještě ovládat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
881
23.5.20 17:01

Tak když máš těhotenské testy negativní, tak pár dní počkej. Nechápu tohle testování, těhotenský mám negativní tak si pro jistotu udělám ovulační :nevim: Já si do dneška myslela, že těhotenství se zjistí těhotenským testem, ale asi jsem se spletla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 17:15

@Oliverka28 Jenomže dělat si test před menstruací je asi zbytečný ;) Jelikož nevím kdy menstruace dojde, protože mám nepravidelný cyklus, jakože mám menstruaci třeba po 40dnech atd.

• Nahlásit
  • Citovat
2058
23.5.20 18:11

Já si dělala ovulační, protože jsem byla po operaci kolene a těhotenský jsem si nemohla dojít koupit. Byl pozitivní. A dcera minulý týden slavila 4 roky… počkej pár dnů, ale nejspíš jsi těhotná… pro zajímavost kdyžtak napiš, jak to dopadlo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 18:51

@azaleila Dám vědět :srdce: :* :*

• Nahlásit
  • Citovat
6747
24.5.20 13:15
@Anonymní píše:
@azaleila Dám vědět :srdce: :* :*

Přála bych aby šlo o těhotenství, ale já mám ovu
Test vždy dvakrát pozitivní cca 13 den cyklu a pak těsně před ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 15:51

@brumi teď jsem si dělala test z krve a negativní, ale zato ovulační test pořád sílí :nevim: bolí mě záda v kříži a v podbřišku a testy furt nic, tak snad ukáží později, při prvním těhotenství mne vyšel až skoro v 7tt, tak budu doufat noo.

• Nahlásit
  • Citovat
6747
25.5.20 12:24
@Anonymní píše:
@brumi teď jsem si dělala test z krve a negativní, ale zato ovulační test pořád sílí :nevim: bolí mě záda v kříži a v podbřišku a testy furt nic, tak snad ukáží později, při prvním těhotenství mne vyšel až skoro v 7tt, tak budu doufat noo.

Je to možné a co jsem viděla recenze na ten domácí z krve vůbec nebyly dobré. Ale raději bych počítala že nic a popř radostné překvapení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama