Sílící nidační krvácení

8
15.7.15 22:40

sílící nidační krvácení

Ahoj, jsem momentálně trochu zmatená ze svého těla a obávám se, že budu zase zklamaná, ale chci se zeptat na další zkušenosti.
Předminulý cyklus jsem prodělala biochemické těhotenství, i když končilo poměrně pozdě (6. nebo 7.tt). Další cyklus byl zcela v pořádku, ale nezadařilo se. Teď v současném jsem tomu už hodně věřila - byla jsem pár dní před ovulací u doktorky na kontrole, tak jsem věděla, kdy cca by měla přijít a snažili jsem se poctivě :) Týden po předpokládané ovulaci (před třemi dny) mi začalo lehké špinění. Nejdřív jsem se zaradovala, že to může znamenat nidaci, ale už tomu přestávám věřit, protože špiním už třetí den a mám pocit, že se to zesiluje a dnes večer už to bylo více krvavé (ale MS to alespoň zatím rozhodně není - tu bych navíc měla dostat až za několik dní). Současně včera i dnes mám chvílemi lehké nevolnosti. Z ničeho nic se mi udělá špatně a pak to zas přejde. Nedaří se pro takový stav najít jiné vysvětlení než začínající těhotenství, ale to sílící špinění až začínající krvácení mě stále drží nohama na zemi :,(
Máte někdo podobnou zkušenost? Myslíte, že je šance, že by to ještě mohlo dopadnout? :nevim: Už třikrát za tyto dva dny jsem si říkala, že je to v pytli, že teď už se tam mrcha musí rozjet, ale zatím stále ne - tak zas vždy seberu nějakou naději a za půldne zas to samé, je to jak na houpačce :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.7.15 23:48

Tento stav bohužel mám i ob měsíc a vždy pak dorazí ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
16.7.15 00:15

Hm, taky předpokládám spíš takový výsledek :( Ale stále doufám, protože já jsem to tak neměla nikdy - MS mi vždy chodí hned jednoznačně a nevolnosti u ní taky žádné neznám (kromě bolení podbřišku, ale to teď taky nemám)… Chjo. Ale nutno říct, že tahle několikadenní nejistota je vážně horší než když prostě MS jednoznačně dorazí a je po nadějích alespoň hned :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama