Sílící ovulační test hned po menstruaci

Anonymní
4.5.21 11:15

Ovulace 5 DC?

Ahoj… :andel:
Snad mi nejaka dobra duše poradíí :think:
Mam kratke cykly 23-24 dni max. Minuly mesic byl cyklus jen 22 a lutealni faze pouze 7 dni a v unoru jsem prodelala biochemko takze asi problem nekde je..čili 13.5 jdu k doktorce na vysetreni Zjistit kde je problem protoze se snazime o druhe mininko a hormonum se asi nevyhnu do toho slaba ms a nizke poovulacni teploty ale k veci tento cyklus se mi opozdila ms o 4 dny ( to same se mi stalo v unoru :/..pak prislo spineni druhy den krvaceni a dalsi dva dny jen spineni spis sucho..dnes jsem 5 den cyklu a prikladam foto ovu testu spodni ze vcera a dva ze dneska ( ne z rana) a horni tehu test…vypadaji u me jako tesne pred OVU kterou mam bezne 13-14 DC…co si o tom myslite a od vcerejska jsem nasla na tilku kapicku a dnes rano po zmacknuti bradavky opet cira tekutina vcera po koupeli to same…asi zblaznene hormony? Drivejsi ovulace? Mam podezreni na nedostatek estrogenu…ale to zjisti az mudr…jeste dodam jsem z tech co v den ovu nikdy nemaj stejne silne carky presto ovu probehla..
Budu rada za vase nazory :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
973
4.5.21 12:23

Ale vždyť je to normální, že ovu testy jsou stále silnější. Oni pozitivní budou třeba za těch 5 dní. Já to mám takhle normálně.
Do ovu sílí, pak zase slábnou a před ms už zase nabírají na intenzitě :nevim:
A ta druhá čárka nic nevypovídá, pozitivní ovu test asi poznáš a hormon co spouští ovulaci je v těle cely cyklus :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat