Silikonová/latexová ochrana nehtové kůžičky při nailartu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rendy 26
Závislačka 2668 příspěvků 05.02.18 15:43
Silikonova/latexova ochrana nehtove kuzicky pri nailartu

Ahojte holky.
Je tady nektera, ktera si dela doma nehty sama? Tedy presneji gel lak? A používáte silikonovy lak na ochranu nehtove kuzicky? Jde mi o to, ze jsem si tuhle „vychytavku“ poridila, abych si usnadnila praci s cistenim okoli nehtu treba pri ombre, ale ta potvora nechce dolu. :roll: Ve vsech videich to krasne sloupnou, ale ja to drapala nehtem, pinzetou, vsim moznym a ani prd. Loupe se to po kousickach a nakonec jsem to musela smyt a odzmolit pod vodou. Stalo se vam to taky? :think: Diiiky. :D

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >