Silikonové implantáty - jaký chirurg?

1994
30.3.21 08:27

Silikonové implantáty - jaký chirurg?

Ahoj děvčata,
už léta uvažuji o tom, že si nechám zvětšit prsa. Nyní vnitřně cítím, že dozrál čas a jdu do toho. Samozřejmě si chci vybrat dobrého chirurga se skvělými ohlasy. Šetřit na tom nechci, přece jen se na ta prsa budu koukat každý den :-D Proto chci poprosit ty z vás, které operaci podstoupily, o doporučení chirurga - nejlépe v Praze. A samozřejmě budu moc ráda, když mi napíšete, jak to probíhalo a jak jste se potom cítily. Všem předem moc děkuji :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21208
30.3.21 09:19

Zkusenost nemam, ale nedavno jsem cetla rozhovor na Idnesu s mladym Měštákem a ten operuje kapkovite tvary a velikosti, aby vypadaly co nejvic prirozene.

Pak na Instagramu sleduju influencerku Jonášovou, ktera dela reklamu Medicom klinik a foti se s svagrovou a obe maji priserny silikony - takovy ty neprirozeny polokoule, u kterych je na prvni pohled jasny, ze je to silikon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2001
30.3.21 09:31

Za mne mohu doporučit doktora Ondru Měšťáka, Esthé klinika, Praha 1, nejvíc spokojenost, super přístup, prsa mám krásná a jsem moc spokojena.
Mám je již 7 let a dokonce jsem teď i kojila 👍
Jak to probíhalo, tak to je popsáno již v tolika diskuzich, nebudu to vypisovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat