Silikonový lubrikační gel a početí

18
15.5.17 15:45

Silikonový lubrikační gel a početí

Ahoj holky,

máte některá zkušenosti se silikonovým lubrikantem a početím? V příbalovém letáků sice nepíšou, ale napadlo mě, že by mohl znesnadňovat spermiím cestu k cíli :think:?

Používáme z Erotic City LOVEGEL LUBRIKANT - SILICON MEDICAL.. tak nevím..jelikož o miminko opravdu stojíme.

Dík :srdce:

Příspěvek upraven 15.05.17 v 15:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22195
15.5.17 15:52

Jako na antikoncepci bych se na něj nespoléhala a hlavně, není „zdravější“ na vodní bázi?!
Pokud nechcete děti, chraňte se jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
15.5.17 15:56
@Russet píše:
Jako na antikoncepci bych se na něj nespoléhala a hlavně, není „zdravější“ na vodní bázi?!
Pokud nechcete děti, chraňte se jinak.

právě naopak :-) mimčo opravdu chceme :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22195
15.5.17 16:01

Aha, nějak blbě jsem to přečetla.
Pokud to není spermicidní krém, tak bych se asi nebála. A nebo bych ho v těch „kritických“ dnech raději vynechala. Ostatně, k dítěti jsme se dobrali bez něj ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6385
15.5.17 16:26

@PeLyDu Nevím, ale někde jsem četla, že lubrikační gely asi znesnadňují spermiím pohyb. Já potom zkusila gel Conceive podporující početí a s ním se zadařilo hned první měsíc! Těžko říct, do jaké míry to ovlivnilo úspěch, ale jsem za něj ráda ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
15.5.17 16:39

@Petule030 Díky, Petule :-)! Vyzkoušíme to! Zatím se snažíme teprve měsíc, ale každá pomoc/rada dobrá! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6385
15.5.17 17:42

@PeLyDu Jen je ten gel docela drahý, já ho koupila levněji tady v bazárku a vidím, že ho tady taky někdo nabízí. Držím palce, ať se brzy zadaří! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 19:56

@Petule030 taky jsem zkusila gel.jsem zvedava…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
16.5.17 09:19

@Petule030 D :srdce: k :srdce: j :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu