Silikony ano nebo ne?

26
21.4.20 07:07

Silikony ano nebo ne?

Ženy, silikony ano nebo ne? mám po dvou dětech, jsem hubená, svalnatá, dost cvičím, ale ty prsa :nevim: jenom prostě kůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3210
21.4.20 07:16

To si musíš rozhodnout ty. Jestli tě to hodně trápí, tak si je dej. Je to každého věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
21.4.20 07:34

Pokud cítíš, že ti prsa chybí, nech si je udělat, ale jen kvůli sobě. Pokud tobě osobně nechybí, nech to jak to je a za ušetřené peníze si udělej radost
něčím pro tebe smysluplnějším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3250
21.4.20 07:57

Šla bych do toho, pokud tě to trápí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
21.4.20 08:06

Nešla bych do toho nikdy. Mam prsa hodne mala, ale az na jednoho chlapa s tim nebyl problem.. A ten chlap byl idiot. Normalne mu nebylo blbe mi rict, jestli neuvazuji o plastice, a to mi bylo 18let a jemu 24let.. Pokud nekdo rekl neco takoveho i tobe, tak to ber s rezervou a ze ten muz neni pro tebe ten pravy.. Mam ted za sebou dva dlouhodobe vztahy a kolem se vzdy nejaky nápadník najde.. Všem chlapům nejde o prsa.. rekla bych, ze i vic muzu jsou v poho s malymi. Velke jsou benefit :D Hele, nestresuj se.. Vzdyt nemuzeme byt kazda jak z Bravíčka, to by byla nuda ne? ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1250
21.4.20 08:07

Pokud se ty sama necítíš dobře a trápí tě to tak do toho jdi. Pokud je to kvůli blbým kecům od chlapa/chlapům tak je pošli víš kam. Je hodně možností, jedna známá byla, že jí tam udělali jen něco z boku aby nevyseli. Kolegyni z práce odsáli tuk ze zadnice a z toho udělali krásná přirozená prsa úměrně k její postavě. Samozřejmě také záleží na velikosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 08:11

Mam mala prsa a nesla bych do toho nikdy! Pokud vylozene nejsi plocha plošina nebo modelka, tak se na to vyprdni. Ja mam takove lentilky pod kobercem a pro muze to asi moc vzruso není, ale jsem fajna baba a na to mi zabiraji víc ;) ;)

• Citovat
  • Nahlásit
K82
1636
21.4.20 08:14

@Ilonn
Ahojda, pokud je opravdu chces TY, urco si je porid, jen doporucuju 1vec-nekde si je „osahat“.kamaradka je byvala kulturistka, tak je ma a jak je vrozeny exhib, jak mi je i ukazala i nechala sahnout a proste „normalni prsa“ to nejsou. samozrejme zalezi na provedeni, typu.. ale nikdy nebudou uplne mekka, poddajna. A ja bych s timhle mozna mela problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
21.4.20 08:15

Já jsem mamina, takže mám jen kůži, vrásčitou co mi visí, chlapa už mám 12 let, rozhodla sem se já, a on mě podporuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
21.4.20 08:24

Za mě ano. Pokud ti visí kůže, tak k tomu bude potřeba i modelace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1293
21.4.20 08:29

Tak to záleží jen na tobě, ne na tom, jestli by do toho šly jiné ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2854
21.4.20 08:38

@Ilonn
V tom případě směle do toho, přeji šťastnou ruku při výběru! A hlavně ať to moc nebolí, toho bych se trochu bála já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3587
21.4.20 08:58

Pracuji víc jak deset let na plastické chirurgii. Osobně jsem pro. Já mám prsa svoje i po dítěti dost pěkný, ale kdyby ne, tak už mám silikony… ALE, musíš to chtít TY, ne okolí, musíš to chtít KVŮLI SOBĚ, ne kvůli „záchraně“ manželství, nebo proto, aby lidi nekoukali, nekomentovali… prsama nic nezachráníš, na to pozor, musíš je chtit proto, aby Tvá kvalita života byla lepší… jestli chceš, napiš soukromně, ráda to s Tebou proberu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9695
21.4.20 09:01

@Ilonn Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1867
21.4.20 09:22

Nevim, co psali ostatni. Nesla bych do toho..je to velka operace v narkoze, to ma samozrejme velka rizika. Taky mam prsa po kojeni hrozny, hlavne jsem kojila prevazne z jednoho nekolik let, takze mam jedno jak fusekli, druhy se jakz takz srovnalo. Ted chci jeste zhubnout cca sedm kg, takze prsa se vyvesi jeste vic. Ale neresim to. Vsak nosim podprsenku, vi to max. nanzel a deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat