Silná bolest břicha ve stoje při zmáčknutí

369
22.10.20 19:34

Silná bolest břicha ve stoje při zmáčknutí

Ahoj,

nemáte někdo prosím zkušenost s takovou bolestí?

Byla jsem tento týden u dvou lékařů a na gynekologii, nikde nic nenašli, nikde mě nic nebolelo. Zvláštní je, že vleže na zádech, jak vyšetřují lékaři mě na zmáčknutí nic nebolelo, ale jak stojím nebo sedím a zmáčknu si do podbřišku (stačí lehce, když se třeba otřu břichem o linku) a mám docela silnou bolest, takovou pichlavou, jako když to bolí při dosedání… Už jsem zoufalá, dle lékařů jsem zdravá, ale já se tak necítím.

Hrozně mě to obtěžuje. Od druhého porodu mám pořád nějaké potíže s břichem a nikde nic.

Nevíte, co by pomohlo způsobovat? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1935
22.10.20 19:44

Já mám s bolestí v břiše zkušenost od mojí dcery. Bylo jí tenkrát 27, bezdětná, svobodná. 2 roky jí bolelo břicho. 2 roky chodila po lékařích, i v nemocnicích byla, plno vyšetření kolem bolesti břicha. Gynekolog - chirurg, kdyby třeba slepák - urolog. Nic. Pak jí na gynekologii řekli, že tam sice nic nevidí, ale že by to mohly být cysty, tak že by ji operovali. Zapřísahala jsem jí, ať se nenechá řezat, když tam nic nevidí. Pak byl festival na Výstavišti - bylinky, zdravá strava a tak, každý rok to bývá. Byl tam i léčitel bylinkář. Za čtvrt hodiny byla po bolesti. Bolest v břiše jí dělala kyčel, byl v ní skřípnutý nerv, protože se dcera od školních let hrbila a páteř měla špatně.

Chci tím říci, že bolest může mít příčinu tam, kde ji lékaři nehledali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
22.10.20 19:58

Pan Břetislav Nový mojí dceři pomohl. Zjistil důvod a zkušeným pohybem nerv z kyčle uvolnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
22.10.20 20:12

@poučená Děkuji, to zní zajímavě. Já se od dětství také hrbím 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
22.10.20 20:40
@mesiah píše:
@poučená Děkuji, to zní zajímavě. Já se od dětství také hrbím 8o

Od páteře je všechno možné a také všechno s páteří souvisí. Takže fyzioterapeuta a cvičit. Také jde chodit pravidelně na masáže, je jich mnoho druhů, jde si vybrat. Je to pohodlnější, než pravidelně doma cvičit. Tělo má paměť, a když člověk cvičit přestane, tak si tělo zase vjede do té již předtím známé polohy. S dětmi na nic není čas, ale tak aspoň informace tu je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama