Silna bolest kloubu - PMS?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 19:46

Silna bolest kloubu - PMS?

Zdravim,

Pred dvema mesici jsem po pul roce vysadila antikoncepci, mela jsem pocit, ze ni uplne nesedi (frigidita). Mam tri deti, takze otehotnet nechci, nicmene jsem se chtela tedy vratit ke svemu prirozenemu ja… Ale tento mesic od ovulace mam silene bolesti kloubu, jsem cela otekla… Muze se jednat o silny PMS priznak? Opravdu me predevsim kotniky, kolena a stehna silene boli. (bez otoku, spuchla jsem spis po obliceji). Budu rada za postrehy, dekuji! PMS me opravdu napada jako jedine. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12540
2.1.22 19:57

Me napada jeste covid a borelioza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3155
2.1.22 20:30

Udělala bych test na covid, v příslušnou dobu test těhotenský a když nic, tak asi to PMS. Pokud to po mensteuaic neprejde, zkusila bych doplňovat vitamíny a minerály. Pokud ani to, nech si vzít krev. Mně teď zrovna taky bolí celý tělo, v krku, hlava, svaly, klouby…děs.. ale já jsem byla před 3 dny na očkování, takže u mě důvod jasný. Nicméně jednou se mi to stalo i bez zjevně příčiny a pomohlo mi užívání hořčíku a vitamínů a celkove zdravější strava a dostatek odpočinku, bylo to asi nějaké celkové vyčerpání či co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29694
2.1.22 20:37
@JancaS84 píše:
Me napada jeste covid a borelioza.

přesně tak, covid, borelioza, běžná viróza, únava, vyčerpání, hepatitida - všechno možné, ale zrovna PMS se mi nezdá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 13:48

Mě v souvislosti s ovulací a potom s menstruací bolí stehna. Ale to jsem ti asi moc nepomohla…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 14:00

Já mívám občas něco podobného. V rámci PMS občas pocit, že na mě něco leze, včetně bolesti svalů, kloubů (ale ty méně). Prostě jak kdybych měla být nemocná. Nemám to tak každý měsíc, ale třeba tak 4× do roka určitě. Je to dost nepříjemné. Poprvé jsem myslela, že asi budu nemocná, ale když se to opakovala vždy před MS, tak jsem si to spojila s PMS. Nicméně pokud to tak normálně nemáš, tak na tebe může prostě něco lézt, určitě bych šla na test na covid. A taky uvidíš, jestli to skončí s menstruací :).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat