Silná bolest levé paže, pocit tlaku v žilách a bolest prstů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.10.21 13:57

Silná bolest levé paze , pocit tlaku v žilách a bolest prstů

Dobrý den prosím o radu ( ve středu jdu konečně k ortopedovi ale do středy vydržet nu :roll: ) už tři měsíce mě opravdu trápí bolest paže pod ramenem přes loket až po prsty. v žilách cítím tlak. opravdu ta bolest působí z paže.2 x mě paní doktorka odbila že to nic není až tet na potřetí mi napsala zadanku.co by to mohlo prosím být? Je to takovy silný tlak a krece do té paže.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2254
9.10.21 17:45

To jsem zvedava co ti reknou na ortopedii, podle me to neni ortopedicke, tipuju ze te poslou dal. Mozna neurologii, taky by te mohl vysetrit kardiolog. Odbyt bych se rozhodne nenechavala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 17:55

No to si právě myslím i když sem se objednávala a říkala jim to tak mi řekl že to ortopedického rázu nebude…

• Citovat
  • Nahlásit
9446
9.10.21 18:20
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím o radu ( ve středu jdu konečně k ortopedovi ale do středy vydržet nu :roll: ) už tři měsíce mě opravdu trápí bolest paže pod ramenem přes loket až po prsty. v žilách cítím tlak. opravdu ta bolest působí z paže.2 x mě paní doktorka odbila že to nic není až tet na potřetí mi napsala zadanku.co by to mohlo prosím být? Je to takovy silný tlak a krece do té paže.

Není to tedy spíš cévní záležitost, když tě trápí žíly? Tak se zeptat na angiologii, ale to by tě měla správně odeslat obvodní lékařka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat