Silná bolest na levém prsu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 25.02.17 19:35
Silná bolest na levém prsu v těhotenství

Dobrý večer,
chci se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s velice silnou pálivou bolestí na levém prsu.. u srdce.. nevím jak to přesně popsat. Jsem ve 28. tt, nebolí to stále, ale nárazově. V noci mě to vzbudí a nemůžu se bolestí hnout. Prsa nemám nalitá ani nic podobného. Děkuji za rady ????

Reakce:

Pifinka
Kecalka 471 příspěvků 25.02.17 19:39

Ahoj, taky jsem tyhle potíže v těhotenství měla, stalo se mi to asi 4×, vždycky jsem i myslela že mám infarkt, ale jsem strašná posera, tak jsem to nijak neřešila, vždycky to odeznělo samo. Ale určitě doporučuju to nahlásit lékaři. Držím palce :)

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 25.02.17 19:48

@Pifinka Taky mě to děsí. Říkám si, že to jsou poslední minuty :lol: :,( :,(

Pifinka
Kecalka 471 příspěvků 25.02.17 19:52

A dělali ti v rámci těch všech těhu vyšetření i ekg? Mně jo a měla jsem vše v pořádku, tak jsem ty bolesti „přehlížela“ a doufala že se ráno vzbudím :D A nepomohla mi ani změna polohy, trvalo to třeba půl hodiny, možná dýl, už si to přesně nepamatuju, ale taky jsem z toho byla dost vykulená.

Pifinka
Kecalka 471 příspěvků 25.02.17 19:53

A bolest to byla taková dost ostrá, fakt nepříjemný

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 25.02.17 20:13

@Pifinka
Ne ještě ne. V pondělí jdu na gyndu, tak se asi svěřím, ikdyž mám nervy, že se budu muset svlíknout. Jsem jak velký beďar :,(

Pifinka
Kecalka 471 příspěvků 25.02.17 20:22

Jo, určitě to nahlaš, ať máš klid, ale určitě to nic nebude. No a s tim svlíkáním, to naprosto chápu, já to taky špatně nesla, ale když mě v porodnici vedli z hekárny na sál přes čekárnu plnou lidí nahatou(kvůli nějaké rekonstrukci to jinudy nešlo), tak mi to bylo uplně buřt :D Člověk pak otupí. Tak držím pěsti!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >