Silná bolest po vyšetření

66
24.4.21 12:14

.

Ahoj, nikde jsem nenašla co hledám.

Včera ráno jsem byla na kontrole. Jsem 40+4. Doktor byl strašně hrubý, vyšetření hrozně bolelo, trvalo dýl než jsem zvyklá. Nevím, jestli to byl HH, ale snad ne?! :cert: Navíc říkal, že to dole vůbec nevypadá - CS 0. Takže by HH byl zbytečný. A kdyby se zeptal, tak ho odmítnu!

Od té doby mě to bolí. Nebolí mě břicho, bolest cítím přímo uvnitř kam sahal. Vystřeluje to do močáku, k zadku a do třísel. Je to souvislá bolest. Nešpiním.

Do té doby bylo těhotenství v pohodě. Psychika skvělá. Tohle mě ale úplně rozhodilo. V noci jsem řvala, ráno jsem řvala a do břeku je mi pořád. Vlastně ani pořádně nevím proč. :nevim: Tohle je třetí těhotenství a takhle uřvaná jsem nikdy nebyla.

Nemáte podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76
25.4.21 15:08

Ahoj jsem 34+4… Od pátku mám taky bolesti, prptoze mi měřil čípek. Ale říkal mi že mě to může bolet protože jsem vždycky hrozně stažena při vyšetření a nemůžu se vůbec uvolnit. Jinak k ty bolesti se mi přidali opět i vazy takže sotva chodím :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
30.4.21 06:32

Jasný Hamilton, zeptej se máš právo si stěžovat! Taky mi ho dělal doktor bez svolení, viděla jsem ho poprvé, pak přišli bolesti, pocit na zvracení, jenom jsem ležela!! Porod to stejně nevyvolalo.!:(( Tak se drž a hlavně si nenech vyvolávat porod chemii:((

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat