Silná bolest prsou a viditelné žíly

Anonymní
23.4.20 15:02

Silná bolest prsou a viditelné žíly

Ahoj holky! :mavam:
Možná už to taky někde bylo, ale nebádala jsem nějak hlouběji. Už cca 1-2 týdny mě šíleně bolí prsa, žíly mám viditelné na celém hrudníku, nemůžu spát na břiše a bradavky mám jako v ohni, to samé podbřišek. MS jsem měla zpoždění 14 dnů. Před 2 dny mi začalo slabé narůžovělé špinění. Test jsem si dělala, ale negativní, ke gyn. jdu až v květnu. Nemáte to někdo nebo neměla jste to podobné? Miminko bych chtěla, s přítelem jsme zkoušeli i metodu prstýnku - pokud znáte a obou nám to vyšlo, ale ten test nic.. :( :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1566
23.4.20 15:21

Nejspis PMS.14.dni zpozdeni uz by byli dálnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 15:50

Jo to mam ted ja. Prsa natekla hlavne teda prsni dvorce, na kterych jsou uplne viditelne zily. Prsa mi trochu ztmavly, bradavky jsou jakoby do fialova :nevim: do toho me boli, jsou těžká a zacinaji se mi ja nich delat strie. Jsem dnes 27dc do ms mam jeste cas ale mam ji nepravidelnou vesmes ale 28-33dni.. Test dnes negativni a boli me v podbrisku jak pred ms normalne tak ja nevim co to je :nevim: ty prsa to je ale sila fakt total natekle bradavky, nezapnu ani podprdu

• Citovat
  • Nahlásit
18481
23.4.20 16:28

Co je metoda prstýnku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 17:45

@lachtanice86 funguje to jako kyvadlo, dělala mi to kamarádka, která se tomu věnuje. Prstýnek zavěsíš nad dlaň tak, aby se nehýbal a postupně buď nahlas nebo v mysli kladeš otázky. Záleží, jak prstýnek nebo cokoliv jiného bude reagovat. To se musí vysledovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 17:47
@Anonymní píše:
Jo to mam ted ja. Prsa natekla hlavne teda prsni dvorce, na kterych jsou uplne viditelne zily. Prsa mi trochu ztmavly, bradavky jsou jakoby do fialova :nevim: do toho me boli, jsou těžká a zacinaji se mi ja nich delat strie. Jsem dnes 27dc do ms mam jeste cas ale mam ji nepravidelnou vesmes ale 28-33dni.. Test dnes negativni a boli me v podbrisku jak pred ms normalne tak ja nevim co to je :nevim: ty prsa to je ale sila fakt total natekle bradavky, nezapnu ani podprdu

Podprsenku ani nenosim, bolí mě šíleně, pálí, brní, nevim, co dělat :? Dnes mi není ani nějak dobře, cítím se jinak než jiné dny.. uvidíme. Miminko bychom chtěli 😏

• Citovat
  • Nahlásit
32834
23.4.20 19:03

Já mám prsa bolestivý občas a fakt hodně, i přecitlivělý..žíly mám viditelné taky, ale to bohužel kvůli antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 19:11

@Lana25 Antikoncepci neberu už 2 roky :/ nikdy se mi přes MS nestalo, že by mě bolela prsa, maximálně podbřišek…

• Citovat
  • Nahlásit
32834
23.4.20 19:16
@Anonymní píše:
@Lana25 Antikoncepci neberu už 2 roky :/ nikdy se mi přes MS nestalo, že by mě bolela prsa, maximálně podbřišek…

Tak tě bolej prsa no, bude to k tomu zpoždění, jestli tě to tak děsí, cinkni si na gyndu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
23.4.20 20:33

Jo u mě bolest, pálení a píchání prsou a žíly byl vlastně první příznak, ale já myslela, že nějaký zánět nebo tak na gyndu jsem nešla spíše ke svojí obvodní, protože jsem nepočítala s tím, že bych mohla být těhotná :D. Jinak ohledně toho testu já jak čtu, že už by měly být dálnice nebo tak, není to tak. Já měla v 7tt negativní test viz foto a dálnice se mi ukázaly až v 9tt, ani doktorka mi to nebyla schopná vysvětlit prý vadný test. Fotku testu s Dr.Maxe taky nemám, to byly další negativní. Ale zase v tobě nechci vzbuzovat falešnou naději :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat