Silná menstruace, co ji zmírní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 22:39
Silná menstruace, co ji zmírní?

Ahoj holky, prosila bych radu. Menstruaci mám vždy 8 dní z nichž 7 dní silně krvácím a poslední den jen slabě špiním :?. Dost mě štve, že vložka se mi nasákne tak do 2 hod. stejně tak i tampon (ne vždy mám čas si to tak často vyměňovat) :zed:. Četla jsem tady že na to pomáhá i nějaký čaj, ale nevím čemu věřit :oops: :nevim: nevíte o něčem co by mi ms zeslabilo?

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 25.11.18 22:44

Hele, já měla taky vždycky hrozně silnou menstruaci. Každopádně jsem to nikdy nijak neřešila, až kvůli jinému nepřiměřeně silnému krvácení napadlo mého obvoďáka, jestli nemám poruchu srážlivosti krve. A mám von Willebranda. Tak třeba to může být příčina. Ale s řešením bohužel nepomůžu.

Russet
Extra třída :D 13305 příspěvků 25.11.18 22:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosila bych radu. Menstruaci mám vždy 8 dní z nichž 7 dní silně krvácím a poslední den jen slabě špiním :?. Dost mě štve, že vložka se mi nasákne tak do 2 hod. stejně tak i tampon (ne vždy mám čas si to tak často vyměňovat) :zed:. Četla jsem tady že na to pomáhá i nějaký čaj, ale nevím čemu věřit :oops: :nevim: nevíte o něčem co by mi ms zeslabilo?

A štítnou žlázu máš v pořádku?

circus
Extra třída :D 11535 příspěvků 25.11.18 23:27

Ahoj, ja mam dobrou zkušenost s: 1× kyselina listova, 1× pupalka dvouleta, 2× horcik/den. Chce to brat opravdu pravidelně. Dříve jsem mela mela pri ms pocity, ze znovu rodim (bolesti břicha a zad) a hodne jsem krvacela. Dr. mi doporucila tady tohle a ms je parádní.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 25.11.18 23:51

Napis sz

Maky.p
Generální žvanilka 24798 příspěvků 26.11.18 12:51

Krvácení zmírní tonic, pravej, ne žádná napodobenina. Nebo si každý den vymačkej citron a vypij šťávu. Tonic i citron doporučovali dr. v nemocnici..

stonožka12
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 3 inzeráty 26.11.18 13:09

Spíš by to chtělo navštívit lékaře, příčin může být hodně - štítná žláza, srážlivost krve, dlouhé cykly… Zajděte na gyndu nechat se vyšetřit, jestli je vše v pořádku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 13:12
@Anonymní píše:

Já s tím měla takové problémy, až se o tom stydím i mluvit. Prakticky mě to na týden vyřadilo z běžného života, protože jsem nemohla normálně fungovat. Pomohla mi až HA, která problém zlepšila o 100%. Nějaké čaje, blbosti typu ascorutin nebo citronová štáva… mohla bych to jíst celý den a neudělalo to nic.

Verunka93
Kecalka 371 příspěvků 13.12.18 07:09

Taky se tím po druhém porodu trápím. Teď prvně zkouším vymačkaný citron a dávám si ho s Tonička, tak uvidím. Ale normálně mě to taky vyřadí, používám kalíšek, takže i vím, kolik krve opravdu odejde, a i když mám druhý největší co se objemu týče a i tak chodím plný vylévat co dvě, max tři hodiny. Železo ani Ascorutin v mega dávkách vůbec nepomohly

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >