Silná menstruace, co ji zmírní?

Anonymní
25.11.18 22:39

Silná menstruace, co ji zmírní?

Ahoj holky, prosila bych radu. Menstruaci mám vždy 8 dní z nichž 7 dní silně krvácím a poslední den jen slabě špiním :?. Dost mě štve, že vložka se mi nasákne tak do 2 hod. stejně tak i tampon (ne vždy mám čas si to tak často vyměňovat) :zed:. Četla jsem tady že na to pomáhá i nějaký čaj, ale nevím čemu věřit :oops: :nevim: nevíte o něčem co by mi ms zeslabilo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1761
25.11.18 22:44

Hele, já měla taky vždycky hrozně silnou menstruaci. Každopádně jsem to nikdy nijak neřešila, až kvůli jinému nepřiměřeně silnému krvácení napadlo mého obvoďáka, jestli nemám poruchu srážlivosti krve. A mám von Willebranda. Tak třeba to může být příčina. Ale s řešením bohužel nepomůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23275
25.11.18 22:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosila bych radu. Menstruaci mám vždy 8 dní z nichž 7 dní silně krvácím a poslední den jen slabě špiním :?. Dost mě štve, že vložka se mi nasákne tak do 2 hod. stejně tak i tampon (ne vždy mám čas si to tak často vyměňovat) :zed:. Četla jsem tady že na to pomáhá i nějaký čaj, ale nevím čemu věřit :oops: :nevim: nevíte o něčem co by mi ms zeslabilo?

A štítnou žlázu máš v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11535
25.11.18 23:27

Ahoj, ja mam dobrou zkušenost s: 1× kyselina listova, 1× pupalka dvouleta, 2× horcik/den. Chce to brat opravdu pravidelně. Dříve jsem mela mela pri ms pocity, ze znovu rodim (bolesti břicha a zad) a hodne jsem krvacela. Dr. mi doporucila tady tohle a ms je parádní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
25.11.18 23:51

Napis sz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24869
26.11.18 12:51

Krvácení zmírní tonic, pravej, ne žádná napodobenina. Nebo si každý den vymačkej citron a vypij šťávu. Tonic i citron doporučovali dr. v nemocnici..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
26.11.18 13:09

Spíš by to chtělo navštívit lékaře, příčin může být hodně - štítná žláza, srážlivost krve, dlouhé cykly… Zajděte na gyndu nechat se vyšetřit, jestli je vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.18 13:12
@Anonymní píše:

Já s tím měla takové problémy, až se o tom stydím i mluvit. Prakticky mě to na týden vyřadilo z běžného života, protože jsem nemohla normálně fungovat. Pomohla mi až HA, která problém zlepšila o 100%. Nějaké čaje, blbosti typu ascorutin nebo citronová štáva… mohla bych to jíst celý den a neudělalo to nic.

• Nahlásit
  • Citovat
371
13.12.18 07:09

Taky se tím po druhém porodu trápím. Teď prvně zkouším vymačkaný citron a dávám si ho s Tonička, tak uvidím. Ale normálně mě to taky vyřadí, používám kalíšek, takže i vím, kolik krve opravdu odejde, a i když mám druhý největší co se objemu týče a i tak chodím plný vylévat co dvě, max tři hodiny. Železo ani Ascorutin v mega dávkách vůbec nepomohly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama