Silná menstruace po vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bííí
Kecalka 272 příspěvků 08.11.14 10:07
Silná menstruace po vysazení antikoncepce

Ahoj ženy, mám dotarz. Vysadila jsem antikoncepci po třech měsících (předtím jsem ji brala 10 let, vysadila, otěhotněla, potratila, tak jsem chtěla být zase chráněná, nicméně mi už vůbec nesedla, necítila jsem se dobře). Teď jsem dostala po 28 dnech menses, přesnou jako hodinky, ale její intenzita mě šokovala! Je to opravdu velké množství krve, trápí mě velké bolesti podbříšku, které nezmírnily ani tři tabletky ibalginu. Jsem trošku v šoku, nepamatuji si moc, jakou menstruaci jsem měla před užíváním antikoncepce, ale tak silnou jsem ji snad ještě nezažila :( Máte s tím někdo po vysazení antikoncepce zkušenosti? Případně co doporučujete? Děkuji! :mavam:

Reakce:
Svandu
Echt Kelišová 8726 příspěvků 08.11.14 10:17

Byva to tak. Hlavne pri uzivani HA v realite nemenstruujes, sice krvacis, ale zadne vajicko neodchazi, protoze predtim neprobela ani ovulace, je to jen pseudomenstruace. Ale po tom vysazeni chvili trva nez se telo vzpamatuje a cyklus se nejak srovna. Prece jen 10 let na hormonech je hodne. Co s tim ti neporadim, takovou zkusenost nemam :nevim:

Jolynka
Extra třída :D 13635 příspěvků 08.11.14 11:42

Mela jsem to taky tak. Bylo to hrozne, pouzivala jsem nejsilnejsi tampony a jeste k tomu vlozku, abych zvladla neco venku vyridit, dojet do prace atd, proste jak jsem byla delsi dobu bez moznosti dojit si na wc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >