Silná menstruace - půl hodiny na tampon?

Anonymní
6.3.21 19:16

Silná menstruace- pul hodiny na tampon?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemate podobnou zkušenost, zda to řešit nebo je to normální..

Včera jsem dostala MS, byla hned silna, ale od dnešního rána mi tampon (super) nevydrží déle než 20-30min a protece.
Krev ma jasne červenou barvu, a až teď s trochou srazeniny, jinak celý den jen krev.

Trosku me to vyděsilo, nikdy jsem takhle silnou MS neměla. Dekuji :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Annastaziaa
6.3.21 19:20

A je ti nějak špatně, motá se ti hlava, máš křeče v břiše? 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
4385
6.3.21 19:27

Poslední rok (myomy, věk..) to mám taky brutálně, první tři dny.. nutnost je tampon Super+vložka (opruz no, hlavně v práci), ALE moje zkušenost : Ria a vše ostatní totální hrůza, radši hlídat akci a připlatit za OB, v téhle situaci se OPRAVDU vyplatí KVALITA, takže pokud nekupuješ OB, vyřeší ti to ;) (ne, nejsem dealer).. jen léta zkoumání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1563
6.3.21 19:47

@Lucy75
Jestli můžu doporučit, kup si menstruační kalhotky, v kombinaci s tím tamponem je to mnohem pohodlnější a si i ekologičtější. Taky první den, dva, potřebuju kombinaci a od té doby, co je mám, se cítím min omezována a vyřízena neustálou nutnosti měnit vložku apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1563
6.3.21 19:49
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemate podobnou zkušenost, zda to řešit nebo je to normální..

Včera jsem dostala MS, byla hned silna, ale od dnešního rána mi tampon (super) nevydrží déle než 20-30min a protece.
Krev ma jasne červenou barvu, a až teď s trochou srazeniny, jinak celý den jen krev.

Trosku me to vyděsilo, nikdy jsem takhle silnou MS neměla. Dekuji :*

Závisí kolik ti je atp. A upřímně, pokud jde o zdravotní problém, který tě běžné nepotkava, je lepší to konzultovat s gynekologem, tady ti asi nikdo nemůže říct, že jsi ok nebo naopak, i kdybychom to měly nakrásně podobné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4385
6.3.21 20:00

@K82 ;) jj, už rok to zvažuji.. četla jsem x recenzí, většinou dobrých :potlesk: jen se psychologicky nedokážu srovnat s myšlenkou, že v něčem takovém bych SEDĚLA 8-12 HODIN V PRÁCI :poblion: fujky.. a nosit tam druhé a chodit do sprchy :think: to člověče zatím budu za anti-ekoložku..
i když jako tip OK, děkuji, vím o tom ;) možná pro slabounké případy je to fajn..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1563
6.3.21 20:10

@Lucy75
Tak mít dvoje a jednou za den převléknout na toaletě? Úplně zmte chápu, mě to taky přišlo divný a asi taky hresim na to, že ten únik před tampon není tak velký, ale fakt jsem z nich nadšená. A to jsem je koupila jen „omylem“,když jsem v takovým jednom pěkným ženským krámě kupovala něco jiného. Tak ženám zdar:).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
9.3.21 00:06

Pokud mění tampon po půl hodině. což znám taky, kalhotky ji budou úplně k ničemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat