Reklama

Silná ms a píchání v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 15:19
Silná ms a píchání v podbřišku

Ahoj, zhruba 10 dní pobolivala prsa a občas mě pichlo v podbřišku, někdy i jakoby do třísla. Tak jsem si říkala, že ms přijde do týdne přesně jak vychází. MS přišla ale se zpožděním 5ti dnů, což by bylo ok. Ale začala špiněním docela častým pichanim v podbřišku ( ne nějak bolestivým ) a druhý den se rozjela tak, že jsem 2× za 3h protekla. Na což nejsem vůbec zvyklá. K tomu bolesti, které po brufenu přešli.. Dnes to mám 3. den, ne tolik silný ale bolest podbřišku cítím pořád a co víc, hlavně to občasné pichnuti. Napadlo mě zda to nemůže být nějaká cysta nebo tak?
Ještě asi 2 týdny zpět, ze mě vypadl větší průhledný cucek, ale myslím že to nemělo nic společného s ovu.
Jinak delka cyklu je 28dni, jen ten předposlední byl 41 a teď 33 dní, kdy mám ovu netuším :roll:
Tak se chci zeptat zda se to někomu z vás už stalo, to občasné pichnuti v podbřišku jak před MS tak i během ms? Nebo to je normální? Mě se to stalo poprvé a nevím zda to nějak řešit s Dr.
( Omlouvám se, že je to v sekci Snažení.. Netušila jsem kam to vložit ) Dekuji

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 29.09.18 15:23

Šla bych k lékařské vědě. Každé tělo je jiné.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >