Silná náhlá bolest hlavy při sexu

Anonymní
13.5.20 21:23

Silná náhlá bolest hlavy při sexu

Zdravím ženy, dnes jsme měli s manželem sex a když jsem byla na něm tedy v poloze „na koníčka“ ale seděla jsem jakoby „na bobku“ abych se mohla lépe pohybovat a udělat si to, tak když už jsem se skoro udělala tak mě najednou přepadla opravdu příšerná bolest hlavy, myslím si, že kdybych „to dodělala“ tak mi normálně praskne nějaká žilka nebo něco v hlavě, protože to fakt byla bolest jak kdybych měla hlavu ve svěráku, byla jsem prý úplně rudá a horká ve tvářích, motala se mi hlava a musela jsem hned slézt a chvilku ležet než to úplně přešlo :roll: bylo to fakt strašný a nikdy v životě se mi to nestalo 8o poté mě stále bolela hlava, ale už ne tolik…nakonec jsem si stejně musela vzít Ibalgin :roll: stalo se to někdy některé z vás? Nevím jestli se mám znepokojovat a třeba o navštívit lékaře (upřímně nevím, co bych mu vlastně reklat) nebo to nechat být

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52220
13.5.20 21:26

Neurologie. Hned. Nebo RZP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24694
13.5.20 21:31

Historku se sexem bych zamlčela (řekni, že si byla třeba běhat, prostě že to bylo při fyzické aktivitě), ale k doktoru bych skoro i zašla a čím dřív tím líp… :nevim:
Mohl to být nějaký migrenozní záchvat, ale taky se o tebe klidně mohla pokoušet i mrtvička, můžeš mít aneurysma, prostě leccos. Co vidění, v pořádku? Nebrněly tě třeba ruce, jedna polovina těla a pod.?
Já podobné bolesti občas mívám, mám diagnostikovanou „komplikovanou“ migrénu. Při sexu se mi to asi nikdy nestalo, ale párkrát to přišlo těsně po…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52220
13.5.20 21:33
@Mar__tanka1983 píše:
Historku se sexem bych zamlčela (řekni, že si byla třeba běhat, prostě že to bylo při fyzické aktivitě), ale k doktoru bych skoro i zašla a čím dřív tím líp… :nevim:
Mohl to být nějaký migrenozní záchvat, ale taky se o tebe klidně mohla pokoušet i mrtvička, můžeš mít aneurysma, prostě leccos. Co vidění, v pořádku? Nebrněly tě třeba ruce, jedna polovina těla a pod.?
Já podobné bolesti občas mívám, mám diagnostikovanou „komplikovanou“ migrénu. Při sexu se mi to asi nikdy nestalo, ale párkrát to přišlo těsně po…

Proč by měla zamlčet sex, proboha? 8o Fakt nejlepší věc je doktorovi lhát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24694
13.5.20 21:37
@Baba píše:
Proč by měla zamlčet sex, proboha? 8o Fakt nejlepší věc je doktorovi lhát.

protože jestli se natolik stydí, že by tam radši ani nedošla (a očividně nešla, když zobla ibalgin a ptá se tady), tak může přiznat fyzickou zátěž, aniž by hned mluvila o tom, že v tu chvíli byla na koníčka…
Jinak mi z věty vypadlo „asi“ (že bych sex asi zamlčela, ale k doktoru zajít co nejdřív, jako ve smyslu, že chápu, že se jí to takhle asi nechce vybalit, ale ať tam maže).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52220
13.5.20 21:41
@Mar__tanka1983 píše:
protože jestli se natolik stydí, že by tam radši ani nedošla (a očividně nešla, když zobla ibalgin a ptá se tady), tak může přiznat fyzickou zátěž, aniž by hned mluvila o tom, že v tu chvíli byla na koníčka…
Jinak mi z věty vypadlo „asi“ (že bych sex asi zamlčela, ale k doktoru zajít co nejdřív, jako ve smyslu, že chápu, že se jí to takhle asi nechce vybalit, ale ať tam maže).

Tak pokud večer někdo řekne fyzická aktivita, tak má doktor celkem jasno. Je to důležitý, u jogy SAK tak často nevznikne.
Doufám, že už odfičela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52220
13.5.20 21:41

@Mar__tanka1983
A existuje i diagnoza - primární bolest hlavy spojená se sexuální aktivitou. :mrgreen: léčí se čípky před sexem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24694
13.5.20 21:46
@Baba píše:
@Mar__tanka1983
A existuje i diagnoza - primární bolest hlavy spojená se sexuální aktivitou. :mrgreen: léčí se čípky před sexem
člověk se stále dozvídá něco nového ;)
Ale tak na to už by snad přišla dřív, ne? Když je to manžel :jazyk: Nebo se to může objevit i po letech?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 21:48
@Anonymní píše:
Zdravím ženy, dnes jsme měli s manželem sex a když jsem byla na něm tedy v poloze „na koníčka“ ale seděla jsem jakoby „na bobku“ abych se mohla lépe pohybovat a udělat si to, tak když už jsem se skoro udělala tak mě najednou přepadla opravdu příšerná bolest hlavy, myslím si, že kdybych „to dodělala“ tak mi normálně praskne nějaká žilka nebo něco v hlavě, protože to fakt byla bolest jak kdybych měla hlavu ve svěráku, byla jsem prý úplně rudá a horká ve tvářích, motala se mi hlava a musela jsem hned slézt a chvilku ležet než to úplně přešlo :roll: bylo to fakt strašný a nikdy v životě se mi to nestalo 8o poté mě stále bolela hlava, ale už ne tolik…nakonec jsem si stejně musela vzít Ibalgin :roll: stalo se to někdy některé z vás? Nevím jestli se mám znepokojovat a třeba o navštívit lékaře (upřímně nevím, co bych mu vlastně reklat) nebo to nechat být

Tohle přesně se stalo mému manželovi, byla jsem úplně vyděšená 8o ale stalo se mu to jenom jednou naštěstí :cert: asi nějaké vypětí :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 21:57

@Mar__tanka1983 měli jsme hodně přítmí takže to vidění nevím jistě, ale motala se mi trochu hlava…a brnění nevím, ta bolest hlavy byla tak intenzivní, že jsem se na nic jiného nesoustředila :roll: jinak na migrény netrpím akorát od porodu častěji trpím na bolesti hlavy, ale to přikládám k nedostatku spánku

• Citovat
  • Nahlásit
19
13.5.20 22:03

Přesně to samé se stalo zhruba před rokem přítelovi, nemá rád doktory, tak se rozhodl, že to nebude řešit. Bohužel od té doby se mu to dělo při každém styku, což dost vadilo, protože jsme museli vždycky okamžitě přestat. Nakonec zašel k doktorovi, poslali do na hromadu vyšetření a zjistili jenom vysokej tlak, tak mu dali prášky na tlak, který měl brát dlouhodobě (ve 21 letech). Vyzobal jedno balení, bolest hlavy zázračně přešla, pro další prášky si už nedošel a bolest hlavy se nevrátila, tak snad dobrý, protože znova k doktorovi jen tak nepůjde :nevim: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24694
13.5.20 22:19
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 měli jsme hodně přítmí takže to vidění nevím jistě, ale motala se mi trochu hlava…a brnění nevím, ta bolest hlavy byla tak intenzivní, že jsem se na nic jiného nesoustředila :roll: jinak na migrény netrpím akorát od porodu častěji trpím na bolesti hlavy, ale to přikládám k nedostatku spánku

Myslela sem i potom…
Ale jak psala Baba, tohle není sranda.
Nemusí to být nic, může to být pekelnej průšvih a ráno se neprobudíš…
@Baba pamatuju si dobře, že jsi doktorka? Takže zakladatelko, poslechla bych ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52220
13.5.20 22:26
@Mar__tanka1983 píše:
Myslela sem i potom…
Ale jak psala Baba, tohle není sranda.
Nemusí to být nic, může to být pekelnej průšvih a ráno se neprobudíš…
@Baba pamatuju si dobře, že jsi doktorka? Takže zakladatelko, poslechla bych ji.

Jo, neurolog. Muze to byt pitomost, ale SAK po sexu sem videla nekolikrat.
Typicky nahla, velmi silna bolest hlavy, poprve v zivote, muze byt na zvraceni, svetloplachost… ale muze byt i jen ta bolest

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
13.5.20 22:31
@Anonymní píše:
Zdravím ženy, dnes jsme měli s manželem sex a když jsem byla na něm tedy v poloze „na koníčka“ ale seděla jsem jakoby „na bobku“ abych se mohla lépe pohybovat a udělat si to, tak když už jsem se skoro udělala tak mě najednou přepadla opravdu příšerná bolest hlavy, myslím si, že kdybych „to dodělala“ tak mi normálně praskne nějaká žilka nebo něco v hlavě, protože to fakt byla bolest jak kdybych měla hlavu ve svěráku, byla jsem prý úplně rudá a horká ve tvářích, motala se mi hlava a musela jsem hned slézt a chvilku ležet než to úplně přešlo :roll: bylo to fakt strašný a nikdy v životě se mi to nestalo 8o poté mě stále bolela hlava, ale už ne tolik…nakonec jsem si stejně musela vzít Ibalgin :roll: stalo se to někdy některé z vás? Nevím jestli se mám znepokojovat a třeba o navštívit lékaře (upřímně nevím, co bych mu vlastně reklat) nebo to nechat být

nemohlo k té bolesti prostě dojít díky tvé hyperventilaci? Zřejmě jsi rychle dýchala a rozhodily se hladiny kyslíku a kysl. uhličitého, to může způsobit kolapsový stav. Jinak mě se kdysi stalo něco podobného taky při sexu, ale to jsem si prokazatelně hnula s krční páteří. Obrovská bolest hlavy a motolice, musela jsem si ihned lehnout. Přešlo to postupně, ale taky mě to dost vyděsilo.
Lékařka mě viděla den poté a nijak ji to nerozhodilo, sta byl teda už mírnější. Nejvíc mi pomohl fyzioterapeut.

Příspěvek upraven 13.05.20 v 22:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 22:32

@Baba můžu se jen zeptat, co to je ten SAK? Nemůžu to dohledat na netu…jinak má zvracení mi bylo také když pak přešla na nejkrutější bolest a tedy mě úplně dobře od žaludku je mi pořád a hlava též pobolívá, ale nic dramatického

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat