Silná nevolnost, bušení srdce a zadýchávání se

192
7.12.19 11:29

Silná nevolnost, buseni srdce a zadychavani se

Ahoj holky.
Jsem 4+5 a na kontrolu jdu za 14 dni.
Od pondělí mam zvětšující se nevolnosti, silenou únavu a menstruační bolesti. Někdy mě to budí I v noci, jindy zase horší rano… klasika, zacatek těhotenství. Byla jsem těhotna už jednou, před rokem, ale skončilo to SP. Tehdy jsem na zacatku neměla kromě slabých bolesti nic. Žádné nevolnosti, ale každé tehu je jiné…
Ale proč pisu, jak nadpis napovídá, mam silne nevolnosti, ze nejsem schopna nic. Nezvracim, ale zaludek na vodě, mam navaly tepla a zimy, nemuzu ani udělat jidlo, nebo něco doma uhazet, dat prat… hned se zadycham, jsem slaba, motam se..pri stání mi to střílí různé dolu a nahoru… jakoze fakt extrém, ze takhle blbě mi ještě nebylo, a ze už jsem mela i plicní embolii, potrat a jiné věci…
Samozřejmě, ze mam pocit mokra, takže každé wc je kontrola, zda nespinim. Mela jste to některá taky? Takové extrémy, ze srdce skoro vyskočí z hrudniku při sebemenší námaze, dýchání jako důchodce?
Trochu mě děsí i mimodelozni, i když bolesti jsou někdy dost silne, jedna strana nepretrvava, ale někdy je to silnější než při ms. Trvá to 10 min a konec…
Vím, ze muzu klidne na pohotovost, ale tím už jsem si prosla u prvního. Týden mě tam drželi, neviděli nic v zaklonene děloze a pak to bylo tam, kde mělo (mela jsem jako prvotehule slabe bolesti a lekla jsem, tak proto :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Anonymní
7.12.19 11:31

Mimoděložní těhotenství už jsi dávno mela být v nemocnici

• Nahlásit
  • Citovat
7.12.19 11:37

Takhle my v těhotenství nikdy nebylo.To jsou hrozný stavy držím palce ať je to v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9303
7.12.19 11:46
@Anonymní píše:

A tuhle diagnózu si určila jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
7.12.19 12:00
@Anonymní píše:

Tohle je troll? Nebo? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.19 12:07

Tohle všechno jsou typické příznaky mimodel.tehu. takže troll jste mozna tak vy @Jeanine33

• Nahlásit
  • Citovat
192
7.12.19 12:21
@Anonymní píše:
Tohle všechno jsou typické příznaky mimodel.tehu. takže troll jste mozna tak vy @Jeanine33
Takže mi chcete říct, ze menstruační bolesti v těhotenství nejsou možné? Ja cetla v diskuzich, ze jo a dokonce některé ženy uvádějí silnou bolest…
Samozřejmě, ze to muže byt mimoděl., ale i normalni…
Ja se tady každopádně ptala, jestli ma někdo podobne zkušenosti.
Když jsem před rokem byla v nemocnici s podezrenim, neustale mi opakovali, ze mě nesmí bolet víc ma boku a vystrelovat nahoru.
Vy jste snad zkusenost s mimodeloznim mela?!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
7.12.19 12:23

Mohl by tady napsat někdo, kdo to měl podobne a měl normalni tehu, případně měl tohle a bylo to mimo?
Docela mě paní anonymní (proč nevystoupíte z anonymity?!) vyděsila… :zed: :pocitac:
Vždycky to jsou jen takové navaly tech těžkosti…
Slabost zůstává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2464
7.12.19 12:24

@Jeanine33 nechala bych se zkontrolovat na pohotovosti, za to nic nedáš ale připrav se na to že na tyhle ženy v raném stádiu těhotenství koukají jako na exoty. Držím pěsti aby to nebylo nic vážného :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22846
7.12.19 12:31

@Jeanine33

Prosím Tě, dojdi na pohotovost, tady opravdu přes obrazovku Tě nikdo nevyšetří… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
7.12.19 12:37

@ZuzaTeri
No prave… už jednou jsem tam byla a nechali si mě tam. :lol:
Po te embolii mě každé zadychani vystrasi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21347
7.12.19 12:37
@Jeanine33 píše:
Ahoj holky.
Jsem 4+5 a na kontrolu jdu za 14 dni.
Od pondělí mam zvětšující se nevolnosti, silenou únavu a menstruační bolesti. Někdy mě to budí I v noci, jindy zase horší rano… klasika, zacatek těhotenství. Byla jsem těhotna už jednou, před rokem, ale skončilo to SP. Tehdy jsem na zacatku neměla kromě slabých bolesti nic. Žádné nevolnosti, ale každé tehu je jiné…
Ale proč pisu, jak nadpis napovídá, mam silne nevolnosti, ze nejsem schopna nic. Nezvracim, ale zaludek na vodě, mam navaly tepla a zimy, nemuzu ani udělat jidlo, nebo něco doma uhazet, dat prat… hned se zadycham, jsem slaba, motam se..pri stání mi to střílí různé dolu a nahoru… jakoze fakt extrém, ze takhle blbě mi ještě nebylo, a ze už jsem mela i plicní embolii, potrat a jiné věci…
Samozřejmě, ze mam pocit mokra, takže každé wc je kontrola, zda nespinim. Mela jste to některá taky? Takové extrémy, ze srdce skoro vyskočí z hrudniku při sebemenší námaze, dýchání jako důchodce?
Trochu mě děsí i mimodelozni, i když bolesti jsou někdy dost silne, jedna strana nepretrvava, ale někdy je to silnější než při ms. Trvá to 10 min a konec…
Vím, ze muzu klidne na pohotovost, ale tím už jsem si prosla u prvního. Týden mě tam drželi, neviděli nic v zaklonene děloze a pak to bylo tam, kde mělo (mela jsem jako prvotehule slabe bolesti a lekla jsem, tak proto :mrgreen: )

Ja bych s tímhle šla na pohotovost. Ve 4+5 jsem ještě vůbec těhotenské nevolnosti neměla (později se mi houpal žaludek skoro celý den) a o břichu jsem nevěděla. Máš potvrzené těhotenství od doktora? Nebo jen z TT testu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9303
7.12.19 12:40
@Russet píše:
Ja bych s tímhle šla na pohotovost. Ve 4+5 jsem ještě vůbec těhotenské nevolnosti neměla (později se mi houpal žaludek skoro celý den) a o břichu jsem nevěděla. Máš potvrzené těhotenství od doktora? Nebo jen z TT testu?

Taky bych šla na pohotovost. Ale je klidně možné, ze na ultrazvuku nebude ještě ani nic vidět :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2464
7.12.19 12:54

Pokud jsi měla plicní embolii tak určitě bude potřeba co nejdříve píchat injekce, nebo už máš? Nevím z jakého důvodu jsi ji měla, zda špatná srážlivost krve, nebo jiný problém, ale každopádně by tě měl někdo vyšetřit aby tvůj zdravotní stav podchytil, nech se zkontrolovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2464
7.12.19 12:56

Nemyslím si že to je mimoděložní, to se projevuje později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama