Silná noční bolest nohou v těhotenství

Anonymní
28.3.21 10:55

Silná noční bolest nohou v těhotenství

Hezký den,

jsem v 31tt, a už cca měsíc mě bolí v noci neskutečně stehna a kolena. Bolí to hlavně, když se otočím z boku na bok, tak ta noha na které jsem ležela, na zádech ty bolesti přejdou. Doktorce jsem o tom říkala a prý mám užívat hořčík, ale zatím to moc nepomáhá.

Netrpěla na to některá? Co vám pomohlo? Bojím se i ucpaných žil, ale pravidelně od začátku těhotenství beru Fraxiparine.

Moc děkuji.

:srdce:
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28.3.21 11:28

Ahoj, já měla hrozné křeče, pomohl mi Magnosolv, předepsala ti ho dr? Ty obyč doplnky stravy jsou nanic v tomhle případě…

Píchala jsem si v posledním trimestru i Clexane právě jako prevenci na žíly, takže by to mělo být v pohodě v kombinaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352
28.3.21 16:13

Já jsem 37tt a taky mě od nějakého 32tt bolí při ležení na boku nohy - tedy ta, na které ležím. Ne křeče, ale jakoby byly i po chvilce přeležené. Magnézium beru preventivně kvůli tlaku už od 20tt. Mě pak stačí lehnout na záda nebo druhou stranu a je to dobrý. Hodně fajn je ještě kojící polštář, spím na něm a vždy je to lepší 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
1.4.21 14:42

Ahoj,

Znám to. Mám to samé a ani po hořčíku to nijak neustupuje. Beru 2× denně 500mg myslím.

Pomáhá mi změnit polohu a v nejhorších případech to rozchodit pomalu. Nebo na míči si posedět.

Jsem teď 31tt a mám to cca od 20tt.
Je to hrozně nepříjemné, ale musíme to zvládnout :) :palec:

Snad najdeš něco na úlevu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat