Silné bolení břicha a zácpa u angíny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MajkaF
Povídálka 43 příspěvků 03.08.10 22:48
Silné bolení břicha a zácpa u angíny?

Ahoj holky, potřebuju se poradit. Mojí dvouletou holčičku už 2 dny trápí bolení břicha a vypadá to, že se nemůže vykadit, i když by hrozně ráda (včera se jí to podařilo do vany, dneska vůbec)… K tomu jí vylítly teploty 38,8. Dneska ráno jsme byli u Dr., na bříšku nic nenašla, moč byla dobrá (ale podařilo se nám jí na místě odchytit jen hrozně málo), CRP 31, v puse to vypadá na angínu. Terka dostala atb Ospen a mám dávat laktobacily na ty problémy s kaděním. Teď Terce vylítla teplota v zadečku na 39,6 a to v půl 8 dostala Panadol čípek, o 4 hodiny dřív Nurofen sirup… čím dál hůř se ty teploty sráží, už jsem zoufalá a bojím se, jestli to není něco jiného než angína, nějaký zánět v břiše, třeba slepák. Dr. říkala, že u angíny bolavé bříško bývá, ale nějak se mi to nezdá… Máte s bolavým břichem u angíny někdo zkušenosti? Protože v krku Terku nebolí, normálně pije a i trochu jí…

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 03.08.10 23:00

Maji: ja bych asi jela na pohotovost.Kde ji to brisko boli??

MajkaF
Povídálka 43 příspěvků 03.08.10 23:04

Těžko říct, říká prostě „bříško bolí“, ale na pohmat není citlivé, naopak jí dělá dobře, když jí ho masíruju. Nebolí jí ani, když ho zmáčknu. Tak nevím. Budí se mi bolestí břicha ze spaní, teď zas, ale uprdla si jak starej chlap po 20ti kouscích piva :-) Teplota roste, už je 39,5. Za půl hoďku můžu dát další Nurofen, když se to bere v kombinaci po půl hodině. Tak snad vydržíme. Taky mám cukání s tou pohotovostí, ale nechci jí tam v tomhle stavu tahat zbytečně - co když jde opravdu o ty větry, co teď prdí…

MajkaF
Povídálka 43 příspěvků 03.08.10 23:06

Tou teplotou myslím 39,5 na čele, už v zadečku měřit nechci, takhle jí v noci trápit :cry:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 03.08.10 23:10

Maji:pokud ji to neboli kdyz ji to prohmatavas a dela ji dobre ze to masirujes.Tak to budou njespis zarazeny vetry.
kdyby tam mela zanet tak ta bolest by mela byt na pravo dole a rvala by ti bolesti to uz by poznala doktorka.Slepak fakt boli soudim dle chlapa ten mel zanet.

MajkaF
Povídálka 43 příspěvků 03.08.10 23:20

Právě, to si říkám taky, že kdyby bylo v bříšku něco hodně špatně, brečela by, když bych to mačkala. Ale zas mi přijde divný, že by to bolení břicha a zácpa byly k angíně. Zítra mám donést ještě do laboratoře ranní moč a pak ještě sterilně odebranou moč na kultivaci, aby se vyloučil zánět močového měchýře, tak se potom uvidí. Výsledky budou ale až v pátek a já se do tý doby zblázním, rve mi srdce takhle jí vidět a nemůžu jí pomoc

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 04.08.10 06:19

Majki,tak jak jsste prozili noc???

MaMaTeLu
Nováček 1 příspěvek 05.08.10 11:48

Naše Terča (6 let)má úplně stejné příznaky.Teploty 39,5st.,bolest u pupíku,nebyla na stolici,zvrace­la,bolest v uchu při polknutí.Lékařka také řekla,že je to angína,máme Ospen.Poslala nás i na chirurgii,tam také nic neobjevili.

MajkaF
Povídálka 43 příspěvků 05.08.10 23:10

Noc po návštěvě doktorky byla hrozná. Bojovala jsem se 40cítkama až do 5 do rána, kdy to konečně kleslo na 38,8. Na bolavé bříško si Terka stěžovala každých 20 minut, pořád jsem ho musela masírovat. Ráno díky nočním horečkám ani neměla co čůrat, ale pořád chtěla sedět na nočníku. Kroutila se bolestí jako paragraf. Po půl 10 se jí podařilo ze sebe vytlačit OBROVSKEJ bobek a půl nočníku průjmu. Snad do 15-ti minut byla absolutně bez teploty. Celé úterý si ještě stěžovala na bolavé bříško, budila se sem tam i v noci, ale už se teploty nevrátily. Moc toho taky nesnědla, asi jí dost bolel i krk. Dneska už krom řidší stolice neměla vůbec žádnej problém, řádila jako ďas. Otrnulo jí - a protože je jinak zvyklá být celý den venku na zahradě a ona musela být doma, tak nevěděla, co roupama. Oddechla jsem si, když usnula. Konečně úplně klidně. Kattkko, díky za podporu! Teď jen přemýšlím, jestli vůbec byly ty antibiotika nutný, když byla do 24 hodin bez teplot :cry:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >