Silné bolesti břicha a nadýmání.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenkaKocova
Povídálka 24 příspěvků 14.06.19 21:07
Silné bolesti břicha a nadýmání.

Upřímně nevím, do jaké kategorie tohle založit.
Každopádně, od včera mě neskutečně bolí břicho, upřímně, zlatej porod. Mám ho neskutečně nafouklé a tvrdé na dotyk.
Ne a ne se vyprdět, nebo vykadit. Už jsem si vzala snad všechny existující kapičky na nadýmání, a dokonce i projimadlo. Pořád nic.
Zoufale jsem seděla na záchodě a strčila jsem si prst do zadku, v naději, že tomu pomůžu. Zjistila jsem, že mám několik mm od vstupu do análu bulku. Když zatlačím, zvětší se a ztvrdne… Upozorňuji, že stolice to 100% není! Moje babička nedávno zemřela na rakovinu konečníku, a když jsem to napsala do Googlu, vyjelo mi to tam přesně tuhle diagnózu… Holky, dámy… Je to vůbec možné!? Mám teď regulérní strach… Co bude s mojí holčičkou, když budu muset podstoupit léčbu!? :nevim: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9946 příspěvků 14.06.19 21:16

Hlavne klid. Co jsi jedla? Neco kynuteho? Nezkouselas bricho nahrat, namasirovat,…?

LenkaKocova
Povídálka 24 příspěvků 14.06.19 21:23

@Verun83
Včera se mi to spustilo, když jsem dceři udělala k večeři nudle s mákem, a taky jsem si vzala. Dneska jsme se byly projít, a už jsem myslela, že umřu. Teď ji hlídá babička, protože bych to určitě nedala. Už jsem přemýšlela i nad pohotovostí, ale nechci panikařit. Mamka měla i nějaké kapičky na žlučník, ale ty taky nepomohly. Takže žlučník to není. Je to bolest v bocích a vzadu pod žebry. Jako nad ledvinami. Měla jsem tu nějaký syrup pro nadýmání, ale nic se nezměnilo. Stejně tak jsem zkoušela mátový čaj, vývar z kmínu. Jsem úplně v koncích. Takovou bolest jsem ještě nezažila, chodit ale ještě naštěstí můžu. Jen mám teď opravdu strach, aby to nebylo něco vážného. Už se mi na tu pohotovost ani nechce, aby nemohli něco zjistit… Takový strach jsem ještě upřímně nikdy neměla! :,(

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 14.06.19 21:23

Nechceš jít na procházku, trochu se proběhnout, zadřepovat si? Pohyb je na vyprázdnění nejlepší. A skoč si za doktorem. Nestrachuj se předem.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 14.06.19 21:25

Já bych raději jela, zaprvé se dozvíš diagnózu a za druhé a to hlavně, se ti uleví. Pokud to vážně tak bolí nemá cenu se trápit a hrát hrdinku ;) čím dřív se případna nemoc odhali tím přece lépe.. :kytka:

LenkaKocova
Povídálka 24 příspěvků 14.06.19 21:25

@Čičorečka Dneska jsme byly s dcerkou na procházce na vyhlídku, ale taky se vůbec nic nezměnilo. Teď jsem si jen napustila vanu, jinak ležím na gauči a v podstatě umírám. :nevim:

Ou
Echt Kelišová 7838 příspěvků 14.06.19 21:28

Jeď na pohotovost - rakovina to není, ale nějaká akutní příhoda břišní to být může. A na tu se umřít dá, pokud ji člověk hodlá rozchodit, namísto toho aby zašel k lékaři.

Jeď - teď!

LenkaKocova
Povídálka 24 příspěvků 14.06.19 21:32

@Ou :persevere: jednou jsem na pohotovosti dostala seřváno, když malá dostala strašný průjem, tak jsem tam zajela. Že prý jsem klasická hysterická maminka. Malá kadila co půl hodiny a měla horečku, co nešla shodit. A stejně mě servali… Trochu se bojím, co by bylo teď… Kdyby to byly jen prdy… :face_with_symbols_over_mouth: :oops:

anahry
Kecalka 396 příspěvků 14.06.19 21:44

@LenkaKocova Tak to si zrovna narazila na ty špatný exempláře. Jako, pokud to takhle dlouho bolí, nic nepomáhá a břicho je tvrdé, jela bych hned!!!

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 14.06.19 21:53

Na bocích? Nebude spis ledvinova kolika? Ja uz bych taky jela radsi na pohotovost. I kdyby to byly jenom zarazeny prdy, tak od ceho tam ti doktori jsou? Vykasli se na coby kdyby tomu rekli a jed.. Ja jsem taky byla jednou v noci na pohotovosti s bolestí bricha. Nic vazneho z toho nakonec nebylo, ale nikdo se na me ani krive nepodíval.. Jestli mas nekde spatne zkusenosti, tak jdi jinam.. Zachranky se zneuzivaji ve velkem, jezdi kvuli kdejakemu ozralovi a ty bys chtela riskovat nejakou nahlou prihodu brisni, abys nahodou neotravovala? Nepremyslej a mazej k doktorovi.

Azeretereza
Závislačka 2848 příspěvků 14.06.19 21:54

Taky bych radsi jela. Zkousela jsi klystyr? Je divny, ze ani projimadlo ti nepomohlo.

zuzanka003
Kelišová 7479 příspěvků 14.06.19 22:00

Jela bych tohle není hysterie, ale jak jde o břicho není to sranda a hlavně ty se uklidníš.

Magdalenamag
Stálice 97 příspěvků 14.06.19 22:06

Břicho opravdu není legraci, sjeď si tam hned.

cecetka
Echt Kelišová 8393 příspěvků 14.06.19 22:11

@LenkaKocova Nic trapnejsiho, nez ze ti reknou, ze to jsou zarazene vetry, se ti nestane. A pokud ti nepomaha ani pohyb na peristaltiku, tak verim, ze to hodne boli.
Muze to byt ale i neco vazneho. Zauzleni strev, zanet ve strevech… a to uz sranda neni :nevim:

warita
Extra třída :D 10944 příspěvků 14.06.19 22:16
@Pajka89 píše:
Na bocích? Nebude spis ledvinova kolika? Ja uz bych taky jela radsi na pohotovost. I kdyby to byly jenom zarazeny prdy, tak od ceho tam ti doktori jsou? Vykasli se na coby kdyby tomu rekli a jed.. Ja jsem taky byla jednou v noci na pohotovosti s bolestí bricha. Nic vazneho z toho nakonec nebylo, ale nikdo se na me ani krive nepodíval.. Jestli mas nekde spatne zkusenosti, tak jdi jinam.. Zachranky se zneuzivaji ve velkem, jezdi kvuli kdejakemu ozralovi a ty bys chtela riskovat nejakou nahlou prihodu brisni, abys nahodou neotravovala? Nepremyslej a mazej k doktorovi.

a kolika ledvin zpusobuje nadymani a zacpu? Nerypu, jen se ptam.

Jinak, jed na pohotovost. Nevahej a klidne tam ty potize pekne vydramatizuj, at to berou vazne a neco s tebou delaji. A pokud muzes jeste chodit, tak dobry. Ja pri zanetu ledvin lezla na zachod po ctyrech, protoze jsem se bolesti nedokazala postavit.

JOOOOOO a to mi pripomina. Kdyz me pak s temi ledvinama odvezli ve 3 rano do nemocnice, tak bys neverila, jakeho sprdaka jsem dostala za to, ze jsem neprisla DRIVE.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama