Silné bolesti po miniinterupci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 01:54
Silné bolesti po miniinterupci

Dobré ráno. Jsem 3 den po miniinterupci a neskutečně mě už 3den mě bolí v podbřišku ale vůbec nekrvacim byla jsem v 7tt.
Ihned co jsem se probrala z narkozy, tak už mě to podbřiško strašně bolelo, poprosila jsem aby mi dali kapačku proti bolesti, ta fungovala do doby než mě ve 14h propustili domů. Mezitím co jsem byla ještě v nemocnici, tak jsem krvacela, pak jsem šla na wc, tam to ze mě „vyteklo“ a od té doby ani nekrvacim.
Proto se Vás ptám zda-li je to normální? Strašně se bojím.. :( :,( :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 03:33
@Anonymní píše:
Dobré ráno. Jsem 3 den po miniinterupci a neskutečně mě už 3den mě bolí v podbřišku ale vůbec nekrvacim byla jsem v 7tt.
Ihned co jsem se probrala z narkozy, tak už mě to podbřiško strašně bolelo, poprosila jsem aby mi dali kapačku proti bolesti, ta fungovala do doby než mě ve 14h propustili domů. Mezitím co jsem byla ještě v nemocnici, tak jsem krvacela, pak jsem šla na wc, tam to ze mě „vyteklo“ a od té doby ani nekrvacim.
Proto se Vás ptám zda-li je to normální? Strašně se bojím.. :( :,( :,(

A ještě k tomu mám už cca 3-4hprůjem.. a strašně se potím.. v jednu chvili je mi strašný teplo a poté zase zima.. Teplotu ale nemám tedy asi nemám. (Rozbitý teploměr) Nevím co mám dělat? Jestli mám jet na pohotovost, nebo zda-li je to normální.. ? :,( :,( :(

Libuslibu
Stálice 61 příspěvků 31.01.19 03:34

Zajdi si na pohotovost, očividně Tě to hodně bolí, když tu jsi ve 3:30h ráno.. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 03:40
@Libuslibu píše:
Zajdi si na pohotovost, očividně Tě to hodně bolí, když tu jsi ve 3:30h ráno.. ;)

Měla bych.. Jenže se bojím.. Může to být vážné?

Libuslibu
Stálice 61 příspěvků 31.01.19 03:41

No já upřímně vůbec netuším. Promiň, zavolej na pohotovost, tam Ti řeknou více jak tady. ;)

mau-mau
Závislačka 3433 příspěvků 31.01.19 07:10

Já jsem tedy nebyla na interrupci, ale několikrát na revizi dělohy pro nevyvíjející se těhotenství, což bych řekla, že je technicky podobné, a nebylo mi nikdy nic. Jako trochu to bolelo třeba sem tam, ale určitě ne, jak popisuješ. Krvácela jsem po pár dnech. To, co píšeš o sobě, by měl určitě zkontrolovat lékař. Když tě kontrolovali při propuštění, tak to probíhalo jak? „Tady je zpráva, dodržte 6neděli a nazdar“, ne? :? Taky můj dr. chtěl, abych se dostavila do 3 dnů od propuštění, to ty ne? :think:

Jagwa
Kecalka 298 příspěvků 31.01.19 07:19

Normální to určitě neni :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 10:12

Propouštěli mě, že jsem tam ležela do 13h ve 13h jsem se šla převleknout, pak jsem čekala na doktorku skrze ty papíry, řekla mi že musím dbát na hygienu a nemít min. Měsíc sex. A že prý budu hodně krvácet ať se toho nebojím a že mě v podbřišku bude bolet jak při MS ale ani jedno tak nemám.. vůbec nekrvacim a kvůli bolestem jsem usla až ve 4:30h ráno.. a teď mě to taky bolí..
za chvíli pojedu k doktorce.. a poptám se.. přece i kdyby to nic nebylo, tak jistota je jistota.

mau-mau
Závislačka 3433 příspěvků 31.01.19 10:20

Podle mě tam máš nějaký zánět, tohle je fakt divný, takový bolesti.. :think: Tak dej pak vědět :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 10:23

@mau-mau dám vědět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 10:26

A kdybych měla zánět, tak co mi budou dělat? Máte některá takové zkušenosti?

mau-mau
Závislačka 3433 příspěvků 31.01.19 11:04

Antibiotika. Event. 2.revize, kdyby tam byla velká rezidua :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 11:10

@mau-mau a ta revize je tedy skoro to samé jako miniinterupce? Takže bych šla zase pod narkozu?

Enmamma
Závislačka 3352 příspěvků 31.01.19 11:12

To dítě to bolelo víc. :nevim:

mau-mau
Závislačka 3433 příspěvků 31.01.19 15:56
@Anonymní píše:
@mau-mau a ta revize je tedy skoro to samé jako miniinterupce? Takže bych šla zase pod narkozu?

yes

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >