Silné bolesti v podbřišku a slabší krvácení

Anonymní
27.2.21 18:56

Silné bolesti v podbřišku slabší krvácení

Ahojky holky prosím o pomoc, dnes jsem po 2 dnech zpoždění dostala MS. 1 den co jsem to měla dostat jsem si dělala těhu test a byl tam slabý duch tak jsem si řekla že ještě počkám včera me začalo bolet v podbříšku a začala jsem špinit nejdrív hnedý výtok a pak růžový a dnes ve 3 ráno mě vzbudila silná bolest ze jsem se nemohla nadechnout to trvalo asi půl hodiny a dobrý. Ráno po probuzení jsem šla na WC a začala jsem krvácet silně ale během dne to ustoupilo a teď zase jenom špiním, ale mám už asi 2 hodiny silné křeče v podbřišku a ani horká sprcha ani léky nezabírají. Máte s tím někdo zlušenost popřípadě co mám dělat? Budu vděčná za každou odpověd protože tohle se mi nikdy nestalo. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
763
27.2.21 19:50
@Anonymní píše:
Ahojky holky prosím o pomoc, dnes jsem po 2 dnech zpoždění dostala MS. 1 den co jsem to měla dostat jsem si dělala těhu test a byl tam slabý duch tak jsem si řekla že ještě počkám včera me začalo bolet v podbříšku a začala jsem špinit nejdrív hnedý výtok a pak růžový a dnes ve 3 ráno mě vzbudila silná bolest ze jsem se nemohla nadechnout to trvalo asi půl hodiny a dobrý. Ráno po probuzení jsem šla na WC a začala jsem krvácet silně ale během dne to ustoupilo a teď zase jenom špiním, ale mám už asi 2 hodiny silné křeče v podbřišku a ani horká sprcha ani léky nezabírají. Máte s tím někdo zlušenost popřípadě co mám dělat? Budu vděčná za každou odpověd protože tohle se mi nikdy nestalo. :,(

Pravdepodobne se rozjizdi ms a tehotenstvi neni prosperujici.
Pokud budou krece a bolest pretrvavat, kontaktujte lekare.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat