Silné bolesti zad a břicha v 6tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klarnika
Povídálka 12 příspěvků 28.02.19 01:56
Silné bolesti zad a břicha v 6tt

Ahoj, uz jak jsem se zminovala v jednom prispevku jsem v 6tt a od vcerejska mam takovou divnou, bodavou bolest v podbrisku a bolest mi boda silne do zad. Na gynekologii jsem objednana az na 5.3 ale mam strach cekat, protoze uz cca pred rokem jsem potratila a nechci si tim projit znova. :( Mate stim nekdo zkusenosti?

Reakce:
Klarnika
Povídálka 12 příspěvků 28.02.19 08:15

@Celina diky za zpravu krece nemam a ani nekrvacim, tak snad vse bude v pohode. Po tom potratu se ted akorat moc hlidam a vseho se bojim, tak nebudu delat z komara velblouda a pockam si na kontrolu co mi rekne doktor.

Klarnika
Povídálka 12 příspěvků 28.02.19 15:13

@Celina dekuji moc :mavam:

Uživatel je onlineJanita3
Ukecaná baba ;) 2210 příspěvků 28.02.19 17:12

Taky tě naprosto chápu, loni jsem si prošla ZT pak se nám opět zadařilo a začátek byl plný strachu. Teď už je s každou další prohlídkou naštěstí menší a menší. Já měla největší bolesti spodku a zad také ze začátku kolem 7tt Bolest vaječníků a spodku celkově silná jako při ms a záda mě brala, že jsem týden sotva chodila, takže jsem se bála hlavně mimo děložního. Jestli se jedná o nějaké „snesitelné“ bolesti, jako při ms, tak dle mé zkušenosti k těhotenství prostě patří, je ti tím jak děloha pracuje a roztahuje se. Držím palce, ať teď všechno s miminkem pěkně zvládnete :kytka:

Klarnika
Povídálka 12 příspěvků 28.02.19 18:37

@Janita3 mám to úplně tak, jak popisujes. Bolesti jak pri ms jen o dost silnější a taky nemůžu ani chodit, jak mě bolí záda. Mam sice sedavou práci, ale ani tam nedokážu sedět strašne. To bylo snad první co mě napadlo, jestli náhodou nemám mimo děložní tehu. No uvidím zítra jdu na kontrolu na gyndu.

Uživatel je onlineJanita3
Ukecaná baba ;) 2210 příspěvků 28.02.19 21:50

@Klarnika Dobře, že jdeš už zítra, alespoň tě dr. jistě uklidní, že je vše v pořádku :hug: Já byla vyjukaná z té bolesti pořádně, protože u prvního, které bohužel skončilo tím ZT jsem neměla bolesti skoro žádné, ani do 11tt :nevim: Jinak mám taky sedavou práci a kroutila jsem se tam jak žížala. Držím palce, ať je zítra mimi přesně tam, kde má být :kytka:

Váš příspěvek
Reklama