Silné bolesti zubu a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bedrunka01
Závislačka 3753 příspěvků 6 inzerátů 07.12.17 17:30
Silné bolesti zubu a kojení

Poradíme, co na silnou bolest, když plně kojím 3m miminko? Ibalgin už nepomáhá, lékárník poradil kombinaci ibalgin a paralen, když bude nejhůř. Za 2h se bolest vrátila. :,( Poradil mi ibalgin po 4h, neřekl už ale maximální denní dávku. Mám už v sobě za celý den 3 ibalginy 400, 1 paralen a zub bolí úplně příšerně. U zubaře jsem byla a je to nejspíš podrážděny nerv. Na mamila.sk v pořádně píšou, že výjimečně jde valetol, to se ale po tom koktejlu už bojím. :( Řešila jste některá něco podobného? Co vám pomohlo? Bojím se, ze když dám um z lahvicky, nebude pak chtít prso, měli jsme už několik bojkotu.

Reakce:

hanaross
Kecalka 146 příspěvků 3 inzeráty 07.12.17 17:35

No to bude nejlepší když pojedete na pohotovost, pokud už vám nezabiraji prášky tak nepomůže nic a divím se ze vám s tím zubař něco neudělal to proste nechápu

bedrunka01
Závislačka 3753 příspěvků 6 inzerátů 07.12.17 17:41

@hanaross se zubem jsem tam byla za poslední dva roky několikrát. Nikdy se na nic nepřišlo, a i rtg nic neprokázal. Aplikoval mi dnes nějaký gel, zítra jdu zase.

hanaross
Kecalka 146 příspěvků 3 inzeráty 07.12.17 17:49

Taky máme u nás jednoho zubaře který léčí mastickami a pacienti k němu chodí co 14 dni třeba i půl roku a pak jdou jinam, tak nevím já mám super zubaře a vždy mi dal aspoň vložkou než zub opravil aby to nebolelo tak uvidíte zítra

kacz
Kelišová 6048 příspěvků 07.12.17 18:06

@bedrunka01 vykašlala bych se na kojení a vzala si pořádné léky na bolest. Na podrážděný nerv nepomůže nic.

Hadumi
Extra třída :D 13420 příspěvků 07.12.17 18:17

Dávala jsem si ibalgin a chodila na pohotovost. Sice moc nezabíral, ale nic jiného jsem si nevzala.

Alušáček
Závislačka 3136 příspěvků 07.12.17 18:38

@bedrunka01 Jakmile bolí nervy v zubu, nepomůže žádnej prášek :nevim:

Ornwen
Závislačka 4390 příspěvků 08.12.17 08:48

@bedrunka01 ted jsem to řešila, pri kojení by melo byt ok 1600mg ibalginu za den.
Ja teda nakonec vzala i jeden aulin. Ten pomohl, doktor to jaks taks vyřešil - zatim zacal, takze zub cejtim, ale da se s tim zit pripadne pomůže i 200ibac. Další nasteva nasleduje. Pry zanetaz do kosti. A to s nim musim jeste vyresit, kde se vzal, kdyz byl pod jeho plombou :cert:

bedrunka01
Závislačka 3753 příspěvků 6 inzerátů 08.12.17 13:13

@Ornwen může se krátkodobě i Diclofenac. Mně teda pomohla az kombinace dva ibalginy a paralen. Bolesti strašné, zánět nervů.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Jiří Krampol bude vyznamenán od prezidenta Miloše Zemana!

A je to potvrzené! Z rukou prezidenta republiky převezme v neděli večer na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >