Silné bolesti zubu a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bedrunka01
Závislačka 3746 příspěvků 21 inzerátů 07.12.17 17:30
Silné bolesti zubu a kojení

Poradíme, co na silnou bolest, když plně kojím 3m miminko? Ibalgin už nepomáhá, lékárník poradil kombinaci ibalgin a paralen, když bude nejhůř. Za 2h se bolest vrátila. :,( Poradil mi ibalgin po 4h, neřekl už ale maximální denní dávku. Mám už v sobě za celý den 3 ibalginy 400, 1 paralen a zub bolí úplně příšerně. U zubaře jsem byla a je to nejspíš podrážděny nerv. Na mamila.sk v pořádně píšou, že výjimečně jde valetol, to se ale po tom koktejlu už bojím. :( Řešila jste některá něco podobného? Co vám pomohlo? Bojím se, ze když dám um z lahvicky, nebude pak chtít prso, měli jsme už několik bojkotu.

Reklama

Reakce:

hanaross
Kecalka 134 příspěvků 1 inzerát 07.12.17 17:35

No to bude nejlepší když pojedete na pohotovost, pokud už vám nezabiraji prášky tak nepomůže nic a divím se ze vám s tím zubař něco neudělal to proste nechápu

bedrunka01
Závislačka 3746 příspěvků 21 inzerátů 07.12.17 17:41

@hanaross se zubem jsem tam byla za poslední dva roky několikrát. Nikdy se na nic nepřišlo, a i rtg nic neprokázal. Aplikoval mi dnes nějaký gel, zítra jdu zase.

hanaross
Kecalka 134 příspěvků 1 inzerát 07.12.17 17:49

Taky máme u nás jednoho zubaře který léčí mastickami a pacienti k němu chodí co 14 dni třeba i půl roku a pak jdou jinam, tak nevím já mám super zubaře a vždy mi dal aspoň vložkou než zub opravil aby to nebolelo tak uvidíte zítra

kacz
Kelišová 6008 příspěvků 07.12.17 18:06

@bedrunka01 vykašlala bych se na kojení a vzala si pořádné léky na bolest. Na podrážděný nerv nepomůže nic.

Hadumi
Extra třída :D 13176 příspěvků 07.12.17 18:17

Dávala jsem si ibalgin a chodila na pohotovost. Sice moc nezabíral, ale nic jiného jsem si nevzala.

Alušáček
Závislačka 3012 příspěvků 07.12.17 18:38

@bedrunka01 Jakmile bolí nervy v zubu, nepomůže žádnej prášek :nevim:

Ornwen
Závislačka 4068 příspěvků 1 inzerát 08.12.17 08:48

@bedrunka01 ted jsem to řešila, pri kojení by melo byt ok 1600mg ibalginu za den.
Ja teda nakonec vzala i jeden aulin. Ten pomohl, doktor to jaks taks vyřešil - zatim zacal, takze zub cejtim, ale da se s tim zit pripadne pomůže i 200ibac. Další nasteva nasleduje. Pry zanetaz do kosti. A to s nim musim jeste vyresit, kde se vzal, kdyz byl pod jeho plombou :cert:

bedrunka01
Závislačka 3746 příspěvků 21 inzerátů 08.12.17 13:13

@Ornwen může se krátkodobě i Diclofenac. Mně teda pomohla az kombinace dva ibalginy a paralen. Bolesti strašné, zánět nervů.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama