Silné chlupy na nohou

Anonymní
26.9.21 11:46

Silné chlupy na nohou

Ahoj, trápí mě silné černé chlupy na nohou. Po oholení jdou pořád vidět, takže i když se oholím vypadá to jako když jsem se neholila. Pro ženskou je to pěkně na nic. Ještě jsem to u nikoho neviděla, takže nevím co třeba pomáhá, nebo jaké má kdo zkušenosti :D nejhorší jsou nohy od kolen dolů, třísla a “tam dole” :D stehna mám úplně v pohodě, světlé jemné chloupky, jako má snad každá žena po celých nohou :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18371
26.9.21 11:52

Jestli máš tmavé chlupy, tak na tebe bude fungovat IPL.

A pokud máš případně nějaké obtíže s menstruačním cyklem, tak bych se na gyndě poptala jestli třeba tam nemůže být nějaká hormonální dysbalance a aby to prozkoumali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 11:59

@Ou
Mám to takhle už od jakživa, napadlo mě se zeptat doktorky, ale přišlo mi to trochu trapné

• Citovat
  • Nahlásit
11479
26.9.21 12:05

Vytrhat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35745
26.9.21 12:07
@Anonymní píše:
@Ou
Mám to takhle už od jakživa, napadlo mě se zeptat doktorky, ale přišlo mi to trochu trapné

Proč? Gynekolog viděl horší věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
26.9.21 12:49

Potřebuješ se zbavit chloupků i s kořínky.
A ne, opravdu ne každá žena má po těle jen ty jemňoučké chloupky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
26.9.21 14:37

Já se měla narodit jako opice, ale na poslední chvíli si to Bůh rozmyslel.😂 Chápu tvé trápení. V pubertě jsem to řešila černýma silonkama. 😂 😂 Zde mi byla doporučena depilace což mám v plánu po porodu.😂 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20074
26.9.21 14:52

Já zkoušela domácí ipl a z původního nadšení opět hrůza :roll: jako bonus mi chlupy zarůstají, ideálně vzadu na lýtku, abych to neviděla a ještě mám asi pět chlupů vzadu nad kolenem, který se vyloupnou snad přes noc vždycky :roll: jo, konečně skončilo léto :mrgreen: udržovat to přes zimu je celkem pohoda, ale každodenní nošení sukně v létě je na mašli :mrgreen: pomalu se dostávám do stavu „tak si polibte vy hladkonohy krásky“ a trochu doufám, že mi nikdo detailně na nohy nekouká :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
26.9.21 16:09

Co zkusit laserovou epilaci? Je to drahé, ale prý účinné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1831
26.9.21 16:11
@Bubla Bůčková píše:
Já zkoušela domácí ipl a z původního nadšení opět hrůza :roll: jako bonus mi chlupy zarůstají, ideálně vzadu na lýtku, abych to neviděla a ještě mám asi pět chlupů vzadu nad kolenem, který se vyloupnou snad přes noc vždycky :roll: jo, konečně skončilo léto :mrgreen: udržovat to přes zimu je celkem pohoda, ale každodenní nošení sukně v létě je na mašli :mrgreen: pomalu se dostávám do stavu „tak si polibte vy hladkonohy krásky“ a trochu doufám, že mi nikdo detailně na nohy nekouká :cert:

V tomhle stavu jsem taky celé léto. :lol: Říkám si, že když to nevidím já z narovnáné pozice, tak to snad nevidí ani nikdo jiný z dálky. Nejhorší je ale, když si sedne člověk s jinými lidmi někde na deku :oops:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20074
26.9.21 16:17
@Kolicek95 píše:
V tomhle stavu jsem taky celé léto. :lol: Říkám si, že když to nevidím já z narovnáné pozice, tak to snad nevidí ani nikdo jiný z dálky. Nejhorší je ale, když si sedne člověk s jinými lidmi někde na deku :oops:.

No,..! :roll: :mrgreen: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat