Silné krvácení a bolest vpravo dole v 10.tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikii22
Nováček 2 příspěvky 30.12.17 08:07
Silne krvaceni a bolest vpravo dole v 10tt

Ahoj holky,
Pisu svuj prvni dotaz - dotaz zoufale zeny.
Jsem v 10 tt s dvojcaty a vcera vecer jsem zacala krvacet proudem krve. Hned jsem jela na pohotovost, kde mi sdelili, ze vse v poradku a ze se to stava („bohuzel“ kdyz jsem byla na pohotovosti, tak jsem zrovna vubec nekrvacela). Predtim mi byl od meho gyn zjisten hematom, ktery se ale v prubehu 14-ti dnu nezvetsoval. Nakonec me na pohotovosti poslali domu. Od zacatku tehu beru utrogestan a samozrejme doplnky stravy doporucene. Brala jsem i prednison, ale ten mi pred dvema dni dosel, pan doktor uz mi dalsi nenapsal, tak nevim, jestli to neni i tim.
Chci vas moc pozadat o nejakou radu doporuceni, samozrejme vim, ze vetsina pribehu spatne konci, ale nadeje umira posledni. Jeste zkusim kontaktovat primo sveho gyn.

Dekuji moc za odpovedi.

Reakce:

Lejlinka88
Závislačka 2658 příspěvků 30.12.17 08:14

Ahoj, ja mela to same, v 11tt, tedy pred 3mi tydny. Doktor mi predepsal utgogestan, pak konskou davku Ascorutinu 3×3denne a magnezium. Ascorutin neni na predpis, ale. takovahle davka by se nemela jist dlouhodobe.Mela jsem a mam taky hematom.To silene krvaceni se uz neobjevilo, ale spinim porad.

Lejlinka88
Závislačka 2658 příspěvků 30.12.17 08:14

Jo a samozrejme klidovy rezim

Nikii22
Nováček 2 příspěvky 30.12.17 09:13

Dekuji moc Lejlinka88 za odpoved.

zudina
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 30.12.17 09:31

Ja krvacela proudem v 7 tt a pak jsem spinila cely prvni trimestr

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >