Reklama

Silné krvácení a bolest vpravo dole v 10.tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikii22
Nováček 2 příspěvky 30.12.17 08:07
Silne krvaceni a bolest vpravo dole v 10tt

Ahoj holky,
Pisu svuj prvni dotaz - dotaz zoufale zeny.
Jsem v 10 tt s dvojcaty a vcera vecer jsem zacala krvacet proudem krve. Hned jsem jela na pohotovost, kde mi sdelili, ze vse v poradku a ze se to stava („bohuzel“ kdyz jsem byla na pohotovosti, tak jsem zrovna vubec nekrvacela). Predtim mi byl od meho gyn zjisten hematom, ktery se ale v prubehu 14-ti dnu nezvetsoval. Nakonec me na pohotovosti poslali domu. Od zacatku tehu beru utrogestan a samozrejme doplnky stravy doporucene. Brala jsem i prednison, ale ten mi pred dvema dni dosel, pan doktor uz mi dalsi nenapsal, tak nevim, jestli to neni i tim.
Chci vas moc pozadat o nejakou radu doporuceni, samozrejme vim, ze vetsina pribehu spatne konci, ale nadeje umira posledni. Jeste zkusim kontaktovat primo sveho gyn.

Dekuji moc za odpovedi.

Reklama

Reakce:

Lejlinka88
Závislačka 2646 příspěvků 1 inzerát 30.12.17 08:14

Ahoj, ja mela to same, v 11tt, tedy pred 3mi tydny. Doktor mi predepsal utgogestan, pak konskou davku Ascorutinu 3×3denne a magnezium. Ascorutin neni na predpis, ale. takovahle davka by se nemela jist dlouhodobe.Mela jsem a mam taky hematom.To silene krvaceni se uz neobjevilo, ale spinim porad.

Lejlinka88
Závislačka 2646 příspěvků 1 inzerát 30.12.17 08:14

Jo a samozrejme klidovy rezim

Nikii22
Nováček 2 příspěvky 30.12.17 09:13

Dekuji moc Lejlinka88 za odpoved.

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 30.12.17 09:31

Ja krvacela proudem v 7 tt a pak jsem spinila cely prvni trimestr

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >