Silné krvácení a bolest zad po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina128
Nováček 9 příspěvků 20.05.19 15:20
Silné krvácení a bolest zad po revizi

Dobrý den holky, měla bych na vás dotaz, po dlouhém snažení se nám konečně povedlo otěhotnět radost největší a v 8+4tt jsem musela na revizi plod se nevyvijel. Nejhorší je pocit že nevím proč nebo co udělat jinak aby se to neopakovalo. A přejdu tedy k otázce od 4 dne po revizi krvácím docela silné už 2 dny ale jak při normální menstruaci a dotoho bolest zad nevím jestli to tak má být nebo radši zajít na pohotovost. Začala jsem hned od revize brát kapky gynex a fertipronu tak snad to není díky tomu gynexu to krvácení

Reakce:
histep
Závislačka 4828 příspěvků 20.05.19 15:26

Ne, nemá to tak být, jeď fofrem do nemocnice, kde ti revizi dělali. Gynexem ani Fertipronou to není, může to být zánět, nebo tam něco zůstalo.

A jinak, proč se to stalo a aby se to neopakovala - nikdo nezjistí, nemůžeš s tím dělat v podstatě nic.
Doporučuju přečíst článek http://bartak-alexandr.webnode.cz/…vi-potraceji

m.amar
Kecalka 393 příspěvků 20.05.19 15:28

S krvácením neporadím, já na revizi po ZT nebyla, ale to aby se to neopakovalo Ti nikdo nezaručí. Prostě se to stává. Často je v tom nějaká genetická vada neslučitelná se životem. Nikdo za to nemůže. Má to za sebou spousta a spousta žen a bohužel se o tom moc nemluví. Ale člověk nesmí klesat na mysli a věřit, že příště to vyjde.

Martina128
Nováček 9 příspěvků 20.05.19 15:32

Já prave četla že krvácení je v nějaké míře normální ale nevím jestli tohle je v pohodě a ta nemocnice je odeme hodinu cesty, sestřička mi toho moc po telefonu neřekla, počkám do zítra a budu doufat že to odstranily vše a je to v pořádku

Gaforia
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 20.05.19 15:42

Ja krvacela vlastne jen v den zakroku.. druhy den mirne a pak cca tyden jen spineni, takze si asi radeji nekam zajdi.. :think:
A proc se to stalo? Proste bylo neco spatne a priroda si s tim poradila po svem. Ted jsem ve 33tt, tak neklesej na mysli :srdce: zadari se Vam podruhe :hug: :andel:

Martina128
Nováček 9 příspěvků 20.05.19 15:48

@Gaforia @m.amar, asi tam zítra pro můj klid zajdu, nelíbí se mi právě ta bolest zad a krvácení silné jak u menstruace, přítele mám v Americe už 3 týdny tak se stim tady musím vyporadat nejak sama a je to šílený. jak sem hned zjistila že jsem těhotná nechala sem si napsatneschopenku protože dělám ve fabrice a bývalá sem šíleně unavená a pro klid že pro to něco dělam abych mu neublížila sem byla doma furt ležela spala sem no šílená únava a měla sem spíš nechutenství a pak zjistím že se mi prcek nevyvijelo no hrozná rána pro mě doufám ze už se to nebude opakovat :(

Gaforia
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 20.05.19 15:51

@Martina128 zajdi.. pro svuj klid a zdravi. Muze se stat, ze nekde neco zustalo, tak aby z toho nebyl nehezky zanet…ja vim, ze to je tezky, devce.. kor, kdyz mas pritele ted daleko :hug: ale preboli to, uvidis.. das se do kupy, zadari se Vam znovu a bude lip :srdce:

Martina128
Nováček 9 příspěvků 20.05.19 15:56

@Gaforia ono právě ještě před revizi sem cítila že mě něco chytá na mocaku nepalilo mě to ale curala sem každých 10 minut až to bylo nesnesitelný a trvá to do teď a moč v pořádku tak se bojí jestli k vůli tomu se nedařilo že tam byl schovaný zánět, nevím už přemýšlím nad vším, dekuju doufám že ano :*

Zubejda1
Nováček 3 příspěvky 20.05.19 16:48

Na kontrolu běž co nejdřív. Také jsem byla na revizi (až v 10. tt), bolelo mě břicho a ještě víc záda. Myslela jsem, že je to normální a čekala týden, než jsem byla objednaná na kontrolu. Byl z toho parádní zánět. Krvácela jsem jako při menstruaci a stejně mi doktorka říkala, že se vůbec nečistím. Dostala jsem antibiotika, byla poslána znovu do nemocnice, kde se rozhodovali, jestli to znovu vyčistí nebo počkají co ty antibiotika, nakonec mi píchli injekci na čištení dělohy, pila jsem čaj z maliníku a někde jsem četla, že na vyčištění a rozkrvácení pomáhá i tonik, tak jsem pila i ten. Nevím, co z toho pomohlo, ale za další týden už to bylo lepší, zánět pominul a děloha se vyčistila. Neříkám, že to bude stejné, možná to nic není, ale lepší jít i zbytečně k lékaři a vědět, že je to v pohodě než mít potom případně nějaké komplikace…Ať ti to dobře dopadne.

Martina128
Nováček 9 příspěvků 20.05.19 16:54

@Zubejda1 jsem právě volala že bych tam zašla zítra a nějak se moc nevyjadrovala když sem ji to popisovala, ale podle toho co píšeš tam radši zajdu. Ta bolest zad se mi nezdá a chodím co půl hodiny na záchod

Janita3
Závislačka 2720 příspěvků 20.05.19 20:28

@Martina128 Určitě si pro svůj klid zajdi. Já podstoupila revizi loni ZT v 11tt a třetí den po zákroku skončila s bolestí na pohotovosti. Čípek se mi uzavřel dříve, než měl, takže ve mě hodně zůstalo. To asi nebude tvůj případ, ale je lepší jet zbytečně, než něco podcenit.

Bohužel by miminko nebylo v pořádku, proto to tak příroda vyhodnotila, i když to moc bolí :hug: Já dnes končím 28tt a držím palce, aby se i Vám miminko brzy vrátilo silnější a připravenější :hug:

Váš příspěvek
Reklama