Silné krvácení a dlouhá ms.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.19 13:11
Silné krvácení a dlouhá ms.

Zdravím.
Dostala jsem svou první menstruaci ve 14 letech a byla hodně silná a dlouhá. Nejdříve první asi 3-4 dny jen špinění, pak se to rozjelo a měla jsem pocit, že vykrvácim. Behala jsem si vyměnit vlozku každých 15min, ale nikdy nebyla skrz na skrz protekla. Jen proste během chvilky byla hodně od krve.
Na gyndě mi řekli, ze pokud neskončí do příštího tydne (v tě chvili byla streda), tak tam máme zajít. Ve čtvrtek se začala mírnit a v pátek už skoro nic. Trvala cca i se špiněním 14dní.
Teď mám 2. Menstruaci a první 2 dny skoro nic, 3. Den se to hodně rozjelo a mám to zas jako při první ms. Jen mám hodně vetsi a častější bolesti.
Když si chci zakašlat, normálně cítím jak ze me něco vytece. Jdou ze me kousky stažené krve. Je to normalni? Již to mám 5.den a porad silné. Ráno to mám s vložkou jen tak tak, musim si dávat 2 abych neprotekla (ne na sebe, ale jedna vys a jedna níž).
Když si ji jdu vyměnit, prekvapeni přichází teprve když se utiram. To je teprve krve.
Je to normalni? Třeba jen kvůli tomu ze je to teprve začátek a není to proste pravidelně? Nejsem úplně typ co by se na sebe nechal koukat od někoho jineho a Před kontrolou se radši zeptám. Dekuju :oops:

Reakce:
HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 05.02.19 14:06

Je to normální, neboj :) I když bych čekala, že to budeš mít takhle silné až v dospělosti spíš … ale jako ty sraženiny a všechno - tělo se čistí. Já to mám také a je mi 29 ;) Dojdi si pro antikoncepci a bolesti přestanou a menstruace bude „normální“ - tedy slabší a krátká. :palec:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 05.02.19 15:56

Tak já to takhle silné měla také od začátku menstruace, někdo to tak má.I ty kousky krve.Kazdopadne 14 dni by ti to trvat nemělo, časem by se mohlo stát, ze budeš chudokrevna.Osobne si myslím, ze za par měsíců se ti to urovna samo, zkrátí se ti to. Pokud ne, zasla bych na gynekologii.

Anym183
Nováček 1 příspěvek 05.02.19 19:21

Dobře, moc Dekuju za odpovedi, už jsem z toho byla docela psychicky vyjevená:smile: :yellow_heart:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >