Reklama

Silné krvácení a sraženiny v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lejlinka88
Závislačka 2646 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 12:31
Silné krvácení a sraženiny v těhotenství

Ahoj holky :) Mám problém asi s hematomem, nebo co to přesně je. Doktor mi to přímo neřekl. V úterý jsem lehce spinila, tak jsem jela na gynekologii. Doktor mi řekl, že je tam nekde vidět krev, ale že je to mimo plod a že by ho to nemělo nijak ohrozit. Včera rano jsem se vzbudila a na záchodě ze mě vylitl kus čehosi+spousta cerstve krve.Byla jsem přesvědčená, že to bylo mimi.Jeli jsme do nemocnice, dite v poradku. Neverila jsem, ze by to mohla byt pravda. Od te doby jsem krvacela minimalne.Ale dnes odchází cerne kusy srazene krve.Je to normalni, nebo je neco spatne? Jsem 11+5tt

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

elinka90
Ukecaná baba ;) 2478 příspěvků 14.12.17 12:34

To ti nikdo neřekne kromě lékaře. Já měla hematom, ale ten se vstřebal krvácela jsem minimálně spíš špinila

Lejlinka88
Závislačka 2646 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 12:36

@elinka90 Jj,to ja vim.Spis me zajimalo, jestli se to nekomu treba nestalo :)

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 12:36

Ja krvacela prvni tri mesice. Davali mi pambu na zastaveni. Bylo mi receno, ze pri kazdem spineni ci krvaceni mam dojet. Ze sama nikdy nepoznam, zda je to normalni ci ne. Takze jsem tam mnohdy jezdila i ob den. Bylo to peklo, ale co uz. Tezko rict, zda je to normalbi u tebe. Pokud jsi mela hematom, tak snad ano. Nicmene me by strach nedovolil to nenechat zkontrolovat.

berua13
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 14.12.17 12:37

@Lejlinka88 Těžko říct… Měla jsem v podstatě to samé, ale už od devátého týdne
V 18.týdnu bohužel konec :(
Přeji ať to u Vas dopadne lépe.. :hug:

Lejlinka88
Závislačka 2646 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 12:40

@Envie Na prd je, ze mam 2 maly deti a cesta jedna je cca hodina. Mam ascorutin, magnezium, utrogestan a bylo mi receno, ze krvacet jeste urcite budu, ze je to tam porad videt. Jenze nevim, jestli mohou byt i ty srazeniny normalni

Lejlinka88
Závislačka 2646 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 12:40

@berua13 To je mi moc lito :hug:

Piškotka
Závislačka 2647 příspěvků 14.12.17 12:49

@Lejlinka88 je to individuální, ale mě třeba tmavá sražená krev odcházela po prudkém krvácení a zjištění hematomu ještě cca týden..byla jsem 10+5 tenkrát..pak už vše oik…držím palce :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 13:05

Já to měla asi v 9 nebo 10. týdnu letos v srpnu. Den po potvrzení srdíčka a ujištění, že je vše O. K. Při sprchování jsem z ničeho noc začala krvácet jasnou rudou krví a vyletěla ze mě obrovská sraženina přes půl dlaně (úplně tmavá jak játra).V slzách na pohotovost, protečený 2 vložky. Jediné, co mně pořád zaráželo, že jsem neměla vůbec žádné bolesti (měla jsem za sebou potrat v 8tt a to sakra bolelo).Prcek byl O. K., byl to velký hematom, který tak ze mě odešel (prcek měl štěstí)Jelikož den předem bylo na ULT vše O.K.mohl za hematom v našem případě sex (no byl, no :( ).Byla jsem 5 dní v nemocnici, ale už bez krvácení a špinění. No a zákaz sexu.Od té doby jsem problém neměla. Dnes jsem 27tt.

čikolka
Kecalka 282 příspěvků 14.12.17 13:07

Sebrala bych děti a jela k doktorovi. Nevim, čekáš třetí dítě a stavíš se k tomu docela laxně na můj vkus. Já pro každé menší krvácení jela na pohotovost, nestalo mi za to byt doma a sedět na netu a přemýšlet" co se asi děje"… Tohle fakt nepochopím.

Může odcházet hematom o tom žádná, ale taky může byt problém jinde. Já byla s druhým v začátcích v nemocnici i na sledování, takže mi to nepřijde jako prkotina která se „nějak“ vyřeší sama po netu…

iiiv
Extra třída :D 10918 příspěvků 14.12.17 13:17

@čikolka a co by s tím doktoři udělali? Stejně nic.

Držím palce ať se prcek udrží

Lejlinka88
Závislačka 2646 příspěvků 1 inzerát 14.12.17 13:22

@čikolka laxne? ono kdyz mi doktor rekne, ze mam lezet a ze stejne by nic s potratem udelat nemohli, tak je lepsi brat deti a trepat se 2 hodky v aute? a ze krvacet budu mi taky rekl, psala jsem to, jen mi slo o to, jestli ty srazeniny jsou mozne. ono 3.den po sobe tam letet a starat se ve mne utz asi taky nebude nejlepsi

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 14.12.17 13:31

Taky jsem do 3.mesice krvacela. jednou jsem se probrala a i kdyz jsem mela vlozku tak jsem az na prosteradlo mela kolo krve.jela jsem na gyndu a vse v poradku. spinila jsem skoro porad. gyndar rekl ze mimi je v poho a krvacim asi z cipku.ale pri vetsim krvaceni jsem jela radeji na gyndu na kontrolu. radeji jsi zajed na kontrolu.za to nic nedas a budes mit klid

Hoa Mai
Kelišová 5647 příspěvků 16 inzerátů 14.12.17 13:34

@Lejlinka88 Stalo se mi to samé přes dvěma týdny, byla jsem na přelomu 12 a 13tt, takže tak nějak jako ty. Já jsem teda nešpinila, ale rovnou silně zakrvácela čerstvou krví. V nemocnici mi to vysvětliti tak, že v tomto týdnu se tvoří placenta a ta, jak se „zakousává“ do sliznice, může "narušit větší cévu a ta pak zakrvácí. Důležité je, aby se to co nejdřív uklidnilo a přestalo krvácet. Já si pobyla dva dny v nemocnici, pak mě pustili domů, ale mám mít klidový režim. Tmavá krev a kousky odcházet můžou s tím, jak se děloha zbavuje hematomu, to není na škodu. Neměla by ale téct čerstvá krev, v takovém případě hned zpět k dr.

Hoa Mai
Kelišová 5647 příspěvků 16 inzerátů 14.12.17 13:42

@čikolka Ona ale už u doktora byla. A upřímně, v jejím případě, než by se měla někam táhnout se dvěma dětmi, tak je pro ni mnohem lepší zůstat doma. Tohleto se jinak než důsledným klidovým režimem léčit nedá. Má na to léky, ty jsou ale spíš jen podpůrné, důležité je, aby byla v klidu a co nejvíc ležela. Já jsem byla v nemocnici a stejně tam se mnou nic nedělali - jen nakázáno z postele na záchod, do sprchy a zas ležet. Teoreticky jsem tam ani nemusela být, ale mám taky dvě děti a chtěli si být jistí, že budu mít klid, než se to krvácení zastaví. Když se bude zakladatelka neustále kodrcat kamsi k doktorovi, tak potratí spíš, než když bude ležet.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >