Silné krvácení.. Menstruace či samovolný potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieDlouha
Povídálka 15 příspěvků 04.11.18 10:40
Silné krvácení.. Menstruace či Samovolny potrat?

Dobrý den… Prosím měla bych velký dotaz, jestli s tím máte někdo zkušenosti..
Asi před 11 dny se mi objevily příznaky, že bych mohla být tehotna:nevolnosti, bolesti prsou a bolest v podbřišku.
Dnes je den, kdy jsem měla dostat MS. Dostala jsem ji včera(den před očekávanou MS), tak jsem si řekla, že to tedy nevyšlo a myslela jsem si, že je to normální MS. :( dnes ráno jsem se však probudila celá od krve a i ten největší tampon mi nevydrží déle jak hodinu /hodinu a půl… :( nevím co se deje:( jestli jsem prodělala potrat či se moje tělo zbláznilo? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

malina83
Závislačka 3471 příspěvků 04.11.18 10:49

@LucieDlouha pokud jsi včera dostala Ms v termínu, tak před 11 dny si těžko mohla mít tehotensky příznaky , protože si mohla být sotva pár dní po ovulaci. Prostě občas bývá menstruace silnější někdy slabší. To je normální

Rive
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 04.11.18 10:50

To se ti priznaky tehotenstvi objevily 11dni pred ocekavanou ms? 8o

karkarka
Závislačka 2647 příspěvků 04.11.18 10:52

Ne,nebyla si tehotna.

LucieDlouha
Povídálka 15 příspěvků 04.11.18 10:54

Omlouvám se překlep… :lol: 11-12 dní po OV…
No mám obavy, že me tělo se úplně zbláznilo… Nikdy jsem za 11let,co MS mám nic podobného nezažila… Je to šílený, křeče a to silne krvácení… No hrůza.. :(

Janli
Kelišová 5968 příspěvků 9 inzerátů 04.11.18 10:57

@Rive @malina83 já bych to tak rezolutně neviděla. Měla jsem ovulaci 8-9den cyklu a příznaky jsem na sobě cítila deset dní před menzes. Akorát jsem si říkala, že pěkně blbnu, protože jsem měla být neplodná. Nakonec jsem měla čtyři dny před menzes na testu pořádnou dálnici, při 28 denním cyklu. Pokud měla zakladatelka ovulaci brzo, je pravděpodobné, že se jednalo o ranný potrat. Sama jsem to několikrát zažila při biochemickým těhotenství.

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 04.11.18 10:58

Jedenáct dní před očekávanou MS jsi opravdu nemohla mít těhotenské příznaky. Pokud nějaké byly, nebylo to od těhotenství. Psychika je mocná a dokáže divy. ;) MS jsi dostala normálně tak, jak jsi měla, tak není co řešit. Může se stát, že může být i takto silná. Pokud by to trvalo, na gyndě by Ti něco píchli, ať tolik nekrvácíš.

malina83
Závislačka 3471 příspěvků 04.11.18 11:00

@LucieDlouha nevolnosti vetsinou začínají až tak dva týdny po ms, kolem toho šestého týdne kdy je hladina HCG V v krvi vysoká. Prsa mě bolí po ovulaci každej druhej měsíc a jeden měsíc nevím že jsem to dostala a podruhé šílené křeče. Hledáš problém kde žádný neni, dostala jsi Ms v termínu, jen je trošku silnější.

LucieDlouha
Povídálka 15 příspěvků 04.11.18 11:00

@Janli děkuji moc za trochu podpory, že sem se úplně nezblaznila. Pokud bude tak silne krvácení pokračovat, mám si pro jistotu zajít k gyndarce? Pozná nějak, že se jedná o rany potrat? Vůbec s tímto nemám zkušenosti… Moc děkuji…

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 04.11.18 11:00
@LucieDlouha píše:
Omlouvám se překlep… :lol: 11-12 dní po OV…
No mám obavy, že me tělo se úplně zbláznilo… Nikdy jsem za 11let,co MS mám nic podobného nezažila… Je to šílený, křeče a to silne krvácení… No hrůza.. :(

Může to být biochemické těhotenství. Vajíčko mohlo být oplodněno, ale neudrželo se.
To se stává.

malina83
Závislačka 3471 příspěvků 04.11.18 11:03

@Janli ale ano můžou být vyjimky, ale tyto příznaky mohou znamenat cokoliv a pokud ms došla v termínu nechápu v čem je problém :nevim:

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 04.11.18 11:04
@LucieDlouha píše:
@Janli děkuji moc za trochu podpory, že sem se úplně nezblaznila. Pokud bude tak silne krvácení pokračovat, mám si pro jistotu zajít k gyndarce? Pozná nějak, že se jedná o rany potrat? Vůbec s tímto nemám zkušenosti… Moc děkuji…

Nepozná. Pravděpodobně uvidí, že jsi po ovulaci, že tam byla zvýšená sliznice a už není, stav jako při, nebo po MS. Může Ti říct, jestli tam něco zůstalo, nebo je děloha prázdná. Ale to až po ukončení krvácení.

malina83
Závislačka 3471 příspěvků 04.11.18 11:05

@Fima Ano stává, já bych podle tohoto musela mít biochemicke každý druhý měsíc :lol:

LucieDlouha
Povídálka 15 příspěvků 04.11.18 11:07

Děkuji moc všem… Možná asi vazne silim, jelikož sem tak silne nikdy nekrvacela.
Pockam zda se to srovná…
A nebudu to radsi nějak vyhrocovat.

Janli
Kelišová 5968 příspěvků 9 inzerátů 04.11.18 11:09
@LucieDlouha píše:

Uvař si čaj z kontryhele a řebříčku. K lékaři nechoď, budeš krvácet o trochu víc a dýl, ale to je normální. Lékařka to už nemá jak poznat. Hcg už v krvi nebude a na ultrazvuku by neviděla nic ani před menzes. Někdo je na hormonální hladiny v krvi citlivější a příznaky cítí brzo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >