Silné krvácení po sexu

Anonymní
16.2.20 18:46

Silné krvácení po sexu

Ahoj v pátek večer jsem spala poprvé se svým přítelem, po skončení sexu jsem začala krvácet ale opravdu silně měla jsem pocit že vykrvácím, krvácení pokračovalo do soboty do rána teď už jen trochu spinim, panna nejsem spíše si myslím že došlo k poranění uvnitř pochvy protoze jsem prstem narazila na no nevím jak to popsat na takove nateklé vystouplé místečko hlouběji kousek od děložního čípku jako kdyby bylo lehce natrzene, sex nebyl zrovna něžný tak se chci zeptat zda se nemůže jednat o něco hodně závažného? Zda se to zahojí nebo jít urychleně na gynekologii?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1420
16.2.20 18:50
@Anonymní píše:
Ahoj v pátek večer jsem spala poprvé se svým přítelem, po skončení sexu jsem začala krvácet ale opravdu silně měla jsem pocit že vykrvácím, krvácení pokračovalo do soboty do rána teď už jen trochu spinim, panna nejsem spíše si myslím že došlo k poranění uvnitř pochvy protoze jsem prstem narazila na no nevím jak to popsat na takove nateklé vystouplé místečko hlouběji kousek od děložního čípku jako kdyby bylo lehce natrzene, sex nebyl zrovna něžný tak se chci zeptat zda se nemůže jednat o něco hodně závažného? Zda se to zahojí nebo jít urychleně na gynekologii?

Pokud krvácení ustalo objednala bych se ke gynekology a poprosila, aby Tě vzal co nejdřív. Pokud se znovu objeví krvácení nebo vetší bolesti jela bych na pohotovost. Důvod netuším proč si začala krvácet, ale na Tvém místě bych jela bývala hned na pohotovost jestli to bylo tam silné, jak popisuješ. Předpokládám, že nejsi v termínu MS a že nemáš pozitivní těhotenský test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
74
17.2.20 11:54

Taky se celkem divím, že jsi nenavštívila lékaře ihned.
Zvlášť, když jsi krvácela dle popisu fakt silně.
Přítel ti mohl nechtěně ublížit, to ti tu ale nikdo s určitostí neřekne.
Ne tvém místě bych se OKAMŽITĚ objednala na gynekologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 18:11

Ahoj taky se chci zeptat tak se my to stalo že jsem krvácela po sexu, už po druhé někdy ani nemáme sex jen se tak mazlíme a stejně krvácím ale slabě a tak za pár hodin přestanu krvácet je to normální??

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama