Silné krvácení u porodu, opakovalo se?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
174
9.5.22 20:24

Silné krvácení u porodu, opakovalo se?

Ahoj, u prvního porodu jsem při porodu placenty začala hodně krvácet, krevní ztráta přes litr. Doktor řekl, že to bylo dlouhým porodem a velkým plodem. Teď jsem podruhé těhotná a bojím se moc, že se to bude opakovat. Moje maminka pri mém porodu na silné krvácení zemřela, tak mám vítr. Stalo se Vám, ze se krvácení opakovalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2181
9.5.22 20:36

První porod byl vyvolávaný, nebyl moc dlouhý ani náročný, ale krevní ztráta byla velká. Druhý porod byl v normálu, přirozený, rychlý, bez nástřihu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2898
9.5.22 20:43

Mně se to neopakovalo. :palec: Měla jsem to podobné jako ty, jen nevěděli proč. Neměla jsem ani dlouhý porod, ani velké dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
9.5.22 20:48

Holky, dekuji, ani nevíte, jak mi ty pozitivní příběhy pomáhají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
9.5.22 20:57

@Mandragora13 mela jsem to podobne, ztrata cca 1 litr - a lekari rekli, ze to bylo rychlym porodem (nebyl rychly, jen jsem prijela do porodnice na posledni chvili, dite 3,4 kg). Dalsi porod byl cisarem, tak nepomuzu. Ale moc drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4306
9.5.22 21:32

Me se tohle stalo u druheho porodu. Prvni byl v poho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1374
9.5.22 21:34

Neopakovalo. U prvního byla přisedlá placenta. U druhého ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19530
10.5.22 07:05

Opakovalo by se to. Ale naštěstí jsem musela na akutní sekci a tam si s tím poradili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
10.5.22 08:40

@lachtanice86 Vám řekli, že by se to opakovalo a proto bylo druhé císař? Mně nikdo nic neřekl, v propouštění zprávě jsem měla napsané porod bez komplikací. Mně to jako komplikace teda. přijde. Jen tam mám anémie. Já četla, že se to může projevit i u císaře, že ten riziko spíše zvyšuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19530
10.5.22 12:44

@Mandragora13 tak ja to hlavně mela napsané v propousteci zprávě po prvním porodu, ztráta litr krve a jeste to velké krvácení, nějak to tam bylo nazvané. Ne, císař byl akutní, kvůli mému zdravotnímu stavu, který se najednou začal horsit. Na císaře jsem musela pod celkovou anestezii. Při ní zjistili opět ten problém, který způsobil to krvácení u prvního porodu. Poradili si s tím a ja byla úplně v pohodě. Vlastně hned, narozdil od prvního porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat