Silné krvácení v 5.tt.Je to potrat?

28.6.21 11:11

Silné krvácení v 5.tt.Je to potrat?

Ahoj holky,
Před 10 dny jsem měla několik pozitivních testu, jeden i digitální, který mi vyšel 1-2+.
Včera jsem silněji krvacela, ale pouze jednorazove, myslela jsem, že je to konec.
Jela jsem do nemocnice, tam samozřejmě na ultrazvuku nic nezjistili, ani těhotenství neslo ještě samozřejmě vidět.
Prý se to stává, ale mě to dost vyděsilo a jsem i nervózní z toho, že teď vlastně nevím nic.. jestli jsem potratila jestli to byl jen třeba hematom nebo cévka.. brali mi krev a hcg bylo jen 28..
Dostala jsem tablety utrogestan..
Dnes mi přijde, že mě už tak nebolí bricho jako ty dny predtim ani mi není nevolno. Myslíte, že to mohl být potrat? Zažil jste někdo něco podobného?
Předem dekuju ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1220
28.6.21 11:14

A krvácíš stále?
Potrat je většinou silné krvácení a trvá jako ms - pár dní.
Ovšem jestli to embryo zvládlo se opravdu teď ještě nedozvíš, budeš muset počkat.
Celé těhotenství je o čekání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21635
28.6.21 11:14

Zřejmě biochemické těhotenství a dostavila se opožděná menstruace. Bohužel celkem běžná záležitost. Pokud by to bylo těhotenství, měla by jsi mnohem vyšší HCG.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
28.6.21 11:20

S druhou dcerou jsem také jednorázově krvácela okolo 5.-6. týdne. Dostala jsem utrogestan a na další kontrole bylo vše v pořádku.
Minulý měsíc jsem měla pozitivní test. Zpoždění pět dní a pak jsem začala krvácet. Trvalo to týden, což je u mě i obvyklá délka mentruace, ale bylo to silnější.
Budeš muset počkat. Držím palce. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
28.6.21 11:21

Co jsem tu nacetla, tak po 10 dnech od pozitivniho testu je hcg prilis nizke.

Jinak ja krvacela nekolikrat, jednorazove a byly to hematomy. Ale bricho me nebolelo a krev byla hneda :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9832
28.6.21 11:21

Hcg je strašně nízký, to bohužel nebude prosperující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6734
28.6.21 11:22

@Kristýna133 nemusí to nic znamenat ale taky může těžko říct já potratila před půl rokem asi v 8 týdnů a krvácela jsem teda dýl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.21 11:23

@Markéta188 Nene, teď už nekrvacim, ani vcera uz jsem jsem potom nekrvacela.. ale je mi divny, že predtim jsem měla fakt silné příznaky.. bylo mi špatně, bolelo mě bricho, prsa, motala se mi hlava. A dnes mě bolí jen prsa.. a parkrat mě jen tak trochu zabolelo v podbrisku…
@Janli ja prave co jsem četla tak v tom 4.-5.tt je tahle hodnota hcg takova spodní hranice.. v úterý jdu znovu na krev tak uvidím.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22639
28.6.21 11:24

To bude potrat, HCG máš strašně nízké, kdybys měla prosperující těhotenství, tak 10 dní od pozitivního testu by ta hodnota musela být v řádech tisíců (stovek minimálně).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18208
28.6.21 11:24

Měla jsem u prvního dítěte totéž, někdy v 6-7 tt, už přesně nevím. Myslela jsem, že je konec, jela na pohotovost. Tam mi jen píchli nějakou injekci a dali Utrogestan (UTZ ani HCG nedělali) a je z toho dnes už skoro 9 letý a naprosto zdravý kluk. Nechci ti dávat zbytečně naděje, ale ještě neházej flintu do žita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.21 11:25

@Kriss Tina no takhle.. na mamatestu a testech dr.max byly čárky velmi slabé.. pak jsem dělala minulou středu ten clearblue a ten mi vyšel 1-2+

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.21 11:27

Já ani nevím, v jakem přesně tydnu jsem.. protože mám PCOS a nepravidelnou ms i ovulaci tudíž vůbec nevím kdy došlo k oplodnění a nemůžu vlastně ani říct jestli jsem 3.,4., nebo 5.tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22639
28.6.21 11:28

@Kristýna133 když ti vyjde 1-2, tak jsi tak 4tt. Navíc HCG v moči je míň než v krvi, ten digitální test zaznamená že jsi těhotná, když máš minimálně HCG 20 v moči. Každý druhý den se to musí dvojnasobit, tak si to spočítej. Tuhle hodnotu bys měla mít tak v den, kdy ti vyjde ten pozitivní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.6.21 11:30

@Kriss Tina já vím, už se s tím pomalu smiruju.. ale je to těžký. Stále doufám, že třeba ten utrogestan tomu pomuze a udrží se to.. ale kdoví..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53784
28.6.21 11:30

S hCG 10 dní od prvního pozitivního testu jen 28 bych to růžově neviděla. Vem si, že ty nejcitlivější testy detekují hCG 10 a víc a co dva 2-3 dny se to má aspoň zdvojnásobit. Teď nezbývá než čekat, ale s tak nízkým hCG a silným krvácením k tomu to vypadá spíš na neprosperující těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat