Silné krvácení v šestinědělí

Anonymní
29.11.19 18:13

Silné krvácení v sestinedeli

Ahoj všem
Jsem 4 týden po porodu a již týden silné krvacim. Tak dvě vložky do hodiny. A když lezim tak celkem pohoda ale jakmile vstanu tak to se ze mě vylije.

Byla jsem na kontrole raději a bylo mi řečeno ze jsou v děloze ocistky a ze to musí tělo vypustit samo. Co si o tom myslíte? Ze prý není deloha ještě úplně zavinta.

Mám celkem strach když vidím kolik je té krve a zatím se ti nelepší. Jde ze mne jen krev bez žádných ocustku.
Mate některá zkušenost?

Jinak nekojim

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5325
29.11.19 18:26

Na silné krvácení mi to už přijde moc dlouho. Já jsem krvácela taky extrémně, ale jen tak 14 dní u všech dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
29.11.19 18:44
@Anonymní píše:
Ahoj všem
Jsem 4 týden po porodu a již týden silné krvacim. Tak dvě vložky do hodiny. A když lezim tak celkem pohoda ale jakmile vstanu tak to se ze mě vylije.

Byla jsem na kontrole raději a bylo mi řečeno ze jsou v děloze ocistky a ze to musí tělo vypustit samo. Co si o tom myslíte? Ze prý není deloha ještě úplně zavinta.

Mám celkem strach když vidím kolik je té krve a zatím se ti nelepší. Jde ze mne jen krev bez žádných ocustku.
Mate některá zkušenost?

Jinak nekojim

A nemuze to byt uz menstruace? Ja mela ted prvni sice 7 tydnu po porodu, ale taky jsem myslela, ze vykrvacim… A krvacela jsem 8dni jakoze opravdu hodne, taky jsem menila vlozky maximalne po hodine, a pak jeste asi 3-4dny spineni.
Dokonce mi to ani nasazení antikoncepce nezkratilo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7472
29.11.19 20:57

No, jestli se pořádně nečistíš, tak to musí ven. Taky mi to přijde masakr. Klidně bych v pondělí vyrazila opět na gynekologii nebo do porodnice, jestli je to fakt ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat