Silné menstruační bolest, ale MS nikde

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.11.21 09:06

Silné menstruační bolest, ale MS nikde

Ahoj holky.
Mám 2 dny zpoždění. Což není katastrofa ja vim, ale u mě celkem neobvyklé, když mam ms pravidelnou :nevim: jde o to, že už cca 2 týdny mě bolí prsa tak moc, ze na nich někdy neumim spát (spim nejradši na břiše), když si na noc sundam podprdu, hned to cítím, jak bolí. Jako mě většinou bolí prsa před ms, ale opravdu ne tak moc… Včera jsem byla na gynde ma preventivce, vše v pořádku, doktor nic neříkal, jen jsem mu řekla, že by měla přijít MS. Kdybych náhodou byla těhotná, ještě by to stejně nepoznal.
Co mě ale trápí nejvíc jsou šílene menstruační bolesti. Uz tyden je mam, stupňuje se to, někdy to nejde vydržet a nuti mě to vzít si tabletku na bolest, jak to bolí, v noci me to budí… Každou chvíli lítám na zachod, ze uz to určitě mám a nic. Mam pořád bezbarvý vytok a citim tam pořád mokro :nevim:
Taky mě sem tam pichaji vaječníky, nic hrozného, takové mírne pichnuti…
A další věc, co nikdy opravdu nikdy se u me neděje… Mam pri těch bolestech i chvilky, kdy mam neskutečnou chuť na sex 8o
Prosím, měli jste to taky tak některá v těhotenství???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11987
10.11.21 09:07

Udělej si ráno test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 09:08

@JancaS84 jo to jsem zapomněla dodat… Ten jsem si dělala včera, jak jsem přišla od doktora a negativní.

• Citovat
  • Nahlásit
11987
10.11.21 09:11
@Anonymní píše:
@JancaS84 jo to jsem zapomněla dodat… Ten jsem si dělala včera, jak jsem přišla od doktora a negativní.

Tak ještě jednou. Udělej si RÁNO test. Ranní moč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 09:13

@JancaS84 no dobře :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1791
10.11.21 09:31
@Anonymní píše:
@JancaS84 no dobře :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a ja bych dodala nacti si, ktery pripadne leky na bolest si muzes vzit pri prvnim trimestru pro vsechy pripady..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1117
10.11.21 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Mám 2 dny zpoždění. Což není katastrofa ja vim, ale u mě celkem neobvyklé, když mam ms pravidelnou :nevim: jde o to, že už cca 2 týdny mě bolí prsa tak moc, ze na nich někdy neumim spát (spim nejradši na břiše), když si na noc sundam podprdu, hned to cítím, jak bolí. Jako mě většinou bolí prsa před ms, ale opravdu ne tak moc… Včera jsem byla na gynde ma preventivce, vše v pořádku, doktor nic neříkal, jen jsem mu řekla, že by měla přijít MS. Kdybych náhodou byla těhotná, ještě by to stejně nepoznal.
Co mě ale trápí nejvíc jsou šílene menstruační bolesti. Uz tyden je mam, stupňuje se to, někdy to nejde vydržet a nuti mě to vzít si tabletku na bolest, jak to bolí, v noci me to budí… Každou chvíli lítám na zachod, ze uz to určitě mám a nic. Mam pořád bezbarvý vytok a citim tam pořád mokro :nevim:
Taky mě sem tam pichaji vaječníky, nic hrozného, takové mírne pichnuti…
A další věc, co nikdy opravdu nikdy se u me neděje… Mam pri těch bolestech i chvilky, kdy mam neskutečnou chuť na sex 8o
Prosím, měli jste to taky tak některá v těhotenství???

Ahoj, spis bych rekla, ze mas cystu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 19:23

@MonaSun To mě taky napadlo. Ale jak jsem psala - včera jsem byla u gynekologa. To by poznal, nebo se pletu? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1117
10.11.21 19:27
@Anonymní píše:
@MonaSun To mě taky napadlo. Ale jak jsem psala - včera jsem byla u gynekologa. To by poznal, nebo se pletu? :think:

Tezko rict jestli ti prohlizel vajecniky. A muze byt mala, ze by si ji klidne nemusel vsimnout pokud se na to nezameril. Ja mela u cysty tehotenske priznaky, silne bolesti jako na ms, testy negativni, spozdeni 14dni. Po 14dnech praskla a zacala jsem krvacet. Kdyz jsem mela druhou cystu, tak uz jsem vedela, ze to bude ona a zacala jsem uzivat gynex a do 2dnu praskla a co jsem ho 3 mesice uzivala uz se cysta neobjevila. Ono mit 14dni takhle velke bolesti to tehotenstvi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 19:31

@MonaSun menstruacni bolesti mam týden. U me je normální, ze mi menstruační bolesti začnou cca týden před menstruaci. 14 dní mě bolí prsa. No uvidíme, pokud to nepřijde, udělám si test a uvidím co dál… Teď jsi mě teda ale celkem vystrašila :think:
A když ti ta cysta praskla, tak měla jsi pka nějaké problémy? Ja vůbec nevím, jak to funguje…

• Citovat
  • Nahlásit
1117
10.11.21 19:37
@Anonymní píše:
@MonaSun menstruacni bolesti mam týden. U me je normální, ze mi menstruační bolesti začnou cca týden před menstruaci. 14 dní mě bolí prsa. No uvidíme, pokud to nepřijde, udělám si test a uvidím co dál… Teď jsi mě teda ale celkem vystrašila :think:
A když ti ta cysta praskla, tak měla jsi pka nějaké problémy? Ja vůbec nevím, jak to funguje…

Nemela. Na jedne strane jsem citila velkou bolest jak to prasklo. Pak jsem asi tyden krvacela, silnejsi ms. Ten den jsem byla shodou okolnosti objednana k dr tak se na me podival a rikal, ze to byla cysta. A pak jsem ms dostala az po 2mesicich, a pak dalsi cyklus byla zase cysta, ale to uz jsem poznala a zacala uzivat ten gynex. Tak jeste pockej par dni a uvidis jestli ti vyjde test. Nebo si zajdi na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
12.11.21 17:17

Příznaky MS ale bez krvácení

Ahoj,
mám dotaz, před 4 měsíci jsem vysadila HA a od té doby mám nepravidelnou MS. Ovulaci jsem zatím (si myslím) neměla, doktorka před dvěmi měsíci na kontrole říkala, že se to časem nastartuje. Dnes mám 4. den zpoždění a ráno mě probudily silné menstruační bolesti, tak jsem čekala, že to každou chvíli přijde. Jenomže už je večer a pořád nic, což není normální, obvykle krvácení přijde chvíli po prvních bolestech. Mám nafouklé břicho, bolesti, prostě jako u klasické MS, ale výtok je průhledný a mazlavý. Těhu test dva dny zpátky negativní. Nikdy se mi to předtím nestalo. Máte někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
12.11.21 17:23

@Domisc přesně tohle jsem měla taky, byla jsem si téměř jistá, ze jsem těhotná. Mela jsem šílene bolesti prsou, 4 dny šílene menstruacni bolesti, ale menstruace nikde. Jediné, co ze me 3 dny teklo byl neprůhledný vodnaty vytok. Uz jsem se začala těšit na mimi, když přišla MS. :zed:
Jo a taky mi MS začne většinou hned po bolestech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
12.11.21 17:38

@Zuzik94 mě právě předchozí MS přišla přesně na čas, tak jsem se radovala, že už se to konečně ustálilo a snad přijde už i ta ovulace a teď tohle 🙄 miminko moc chceme ale nechci se radovat předčasně 😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
12.11.21 17:45

@Domisc tak to vám přeji, ať to vyjde ;) každopádně pokud jsi vysadila antikoncepci, tak to bude spíš tím. Ja to měla stejně, půl roku, než se to vyrovnalo. A to mi přišla jedna ms na čas a další týden zpoždění a tak se to střídalo… No uvidíš, držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat