Silné měsíčky = nebolestivý porod?

49
28.12.13 22:13

Silné měsíčky nebolestivý porod

Ahoj holky, nedávno moje sestra porodila své první mimi a hned v porodnici před porodem se dozvěděla, že pokud mívala bolestivou menstruaci, tak porod tak bolestivý nebude. Co vy na to? Je na tom něco pravdy? :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22509
28.12.13 22:14

@markiiz já měla bolestivou ms a oba porody taky hodně bolestivé…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11527
28.12.13 22:15

@markiiz :lol: :lol: :lol: tak to je vtip tydne :lol: :lol: :lol: :lol: pekna blbost, to ji jako rekl kdo v te nemocnici? :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3158
28.12.13 22:16

Měla jsem bolestivé MS- jako tak, že bez brufenu nemůžu fungovat a i tak bolely a porod byl tedy šílený. Takže je to určitě kec. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13101
28.12.13 22:17

Kvůli ms jsem si musela někdy vzít na první den i dovolenou, nebyla jsem schopná odejít z wc, šlo to ze mně horem i spodem + neskutečný bolesti. A porod byl jeden velký hnus, kdy jsem přemýšlela, kterou dlaždičku ve sprše vymlátím a podřežu si žíly. :oops: Nakonec akutní sekce. Porod byl ale vyvolávaný.

A jaký měla nakonec sestra porod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692

Tak o tom jsem neslyšela. jediné co je pravda, že po porodu už nebývá menstruace bolestivá. holky co nerodily často mívají bolestivou ms, ty co už rodily, jen výjimečně. ale samotný porod určitě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9018

To slyším poprvé. 8o A to jsem v tomto oboru nějaký ten rok. :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
28.12.13 22:18

@slavuska1 asi jsem výjimka, ale po porodsu jsem měla ms daleko horší než před ním… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
28.12.13 22:19

No já to slyšela v tom smyslu, že kdo má bolestivou MS, tak že porodní bolesti zvládá líp. Ne že to míň bolí, ale že to tak nepřijde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LenAgis
28.12.13 22:19

Ja mela bolestivou MS a porod na prvorodicku uzasne rychlej, nerikam ze bezbolestnej ale myslim ze mohlo bejt daleko hur :) a po porodu o ms ani nevim, zatim co pred porodem sem se musela dopovat praskama abych mohla fungovat :)

• Citovat
  • Nahlásit
49219
28.12.13 22:20

Já bolestivou ms snad nikdy neměla a porod byl celkem dost v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
28.12.13 22:21
@atominnka píše:
@slavuska1 asi jsem výjimka, ale po porodsu jsem měla ms daleko horší než před ním… :nevim:

tyjo tak já nevím, já to tak slyšela, a u mě to i platí, v mládí jsem si vždycky první den musela brát ibalgin, boelsti se hlásily 2 hodiny cca předem, a od prvního porodu nic, to často zjistím že krámuju až podle výstavního fleku na gatích :oops: :oops: i když je fakt, že od 1: porodu jsem to měla celkem 4krát, po prvním 3krát a po druhým 1, ale pokaždý naprosto bez bolesti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1577
28.12.13 22:21

Já jsem měla MS bolestivou a porod byl šílený…jak jsem byla proti epidurálu, tak v těch šílených bolestech bych si nechala píchnout cokoli kamkoli jen ať se mi uleví alespoň na chvíli :lol: takže s tím nesouhlasím :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57784
28.12.13 22:22

MS slabá, že o ní ani nevím a porod v pohodě
neříkám, že to nebolelo, ale za 4 hodiny od příjmu byl venku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2150
28.12.13 22:22

Měla jsem vždycky příšerně bolestivé MS a porod v poho, ale s epiduralem, tak těžko soudit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat